Чи потрібен простий сироп в холодильнику?


9

Мені цікаво звичайний простий сироп і простий сироп з іншими інгредієнтами. Наприклад, кардамон просто сироп. Чи змінюють інші інгредієнти?


Зазначу, що розчинність цукру залежить від температури розчину. Тому цукор може бути більш концентрованим при кімнатній температурі, ніж у холодильнику.
MaxW

Відповіді:


11

Ключовим фактором терміну придатності сиропу є активність води в сиропі, а не компоненти, які використовуються для його виготовлення. Як правило, уся вода "пов'язана" з розчиненим цукром, тому мікроорганізми не можуть використовувати її для вирощування, але чим світліший сироп, тим більше доступної у ньому води.

На мій досвід, звичайний сироп зазвичай зберігають в холодильнику, за винятком невеликих порцій, які будуть вжиті протягом дня або двох.

Для діаграми активності води (AW) супутніх продуктів перевірте тут: Таблиця активності у воді


2
Вибачте, кислий, ваш результат правильний, але причина не в цьому. Цукор розчиняється у воді, але він жодним чином не пов'язує воду. Якість консервації сиропів з високою концентрацією зумовлена ​​десикацією збудників через осмос.
SAJ14SAJ

1
@ SAJ14SAJ Я не вважав, що глибока дискусія щодо активності води була гарантована у цій відповіді, тому я додав цитати, щоб чітко вказати на моє використання метафори. Вода все ще недоступна для мікроорганізмів, чи то за допомогою осмотичного тиску чи будь-якої іншої функції.
SourDoh

1
FWIW, у мене був простий сироп, який після декількох тижнів в холодильнику запліснявів; Я здогадуюсь, що це було на більш легкій стороні сиропів. Що стосується оригінального питання, чи відрізняються інші інгредієнти?
Dolan Antenucci

1
@dolan Інші інгредієнти не повинні сильно змінюватись, якщо один з них не має дійсно сильного протимікробного ефекту, але я не можу придумати нічого, що ви ввели б у сироп, який був би досить сильним для цього.
SourDoh

Я повинен визнати, що посилання "Таблиця активності у воді" для мене було абсолютно марним, я не досягаю швидкості на своїх осмофільних дріжджах. Але зараз мені цікаво. + 1
Джон С

4

Я багато читав з цього приводу - а також досить багато власних експериментів - і ось що я зробив:

Висококонцентрований простий сироп, виготовлений у стерильному середовищі та зберігається у стерильних ємностях (зі стерильними ковпачками), має термін зберігання не менше місяця, доки контейнери не будуть відкриті. Я рекомендую скляні пляшки з фенольною або іншою підкладкою.

Я використовую співвідношення 2 до 1 (2 цукру, 1 вода) і проварюю свій розчин принаймні 15 хвилин, щоб зменшити його і дати можливість іншим інгредієнтам засвоїтися. В основному я вживаю цілі ванільні боби та різні спеції.

Я рекомендую охолоджувати після відкриття пляшок, щоб запобігти проникненню мікробів.

Використовуйте кращі кухонні практики та зберігайте все в чистоті, і ваші сиропи, ймовірно, будуть добре.


0

Додавання столової ложки горілки / чашки значно продовжить термін служби сиропу.


3
Я дам вам користь сумнівів, а не оскарження, але відповідь не пройде мою перевірку кишок. У цьому випадку алкоголю занадто мало, щоб щось зберегти, всі мікроорганізми продовжуватимуть розмножуватися весело. Зазвичай вам доводиться досягати приблизно 5% алкоголю, щоб почати серйозно вбивати клопів (саме тому більшість ферментованих спиртів, включаючи пиво, знаходяться в цій концентрації; це відбувається, коли алкоголь в напої вбиває організми, які його бродили).
румчо

-1

Є кілька моментів, які слід врахувати, але почнемо із загального терміна, який би інкапсулював питання безпеки, назвемо його "бактеріальним потенціалом". Тобто, скільки було б бактерій у розчині, перш ніж його зберігати, і скільки цукру доступно для живлення будь-яких бактерій.

Я починаю базовий простий сироп із закипанням, щоб знищити бактерії та зробити швидше розчинення цукру. Цей метод, як правило, призводить до отримання сиропу, стійкого до зберігання принаймні місяць, до тих пір, поки пляшка, в якій він зберігається, дезінфікується достроково. Дуже низький "бактеріальний потенціал".

Я не багато експериментував з інгредієнтами, що перевищують цукор та воду, але залежно від додаткових інгредієнтів, я б настійно розглядав можливість відмови від кипіння. Можна створити простий сироп кімнатної температури. Ось хороша стаття від SeriousDrinks, яка окреслює процес. "Потенціал бактерій", коли ви не кип'ятили розчин, буде вищим, і, якщо у вас не було б дуже вагомих причин цього не робити, я б охолодив сироп і викинув його через не більше місяця.

Це називається "просто" з причини - це не дуже перешкоджає вам збивати деякі на вимогу.


Бактеріальний потенціал звучить як складена псевдонаука.
SAJ14SAJ

1
Я шкодую, що кажу, що я не думаю, що ти знаєш про те, що ти критикуєш, коли говориш "псевдонаука". Ця людина проявляє інженерний підхід до питання. Інженери починають з вимірювання / оцінки потенціалу, а потім пом'якшення цього потенціалу. 30 років тому, коли інженерно-аналітичні методи зафіксували економіку, нас звинуватили в "псевдонауці". Сьогодні ви, мабуть, не можете отримати нобелівку з економіки, не займаючись такими аналітичними позиціями.
Синтія Авішегнат

1
Аналогічно, коли інженерні методології та розробки експериментів почали проникати у фармацевтичні дослідження. Нас звинувачували в "псевдонауці". Сьогодні ви ніколи не будете схвалювати наркотики без того, що ви вважаєте "псевдонаукою".
Сінтія Авішегнат

1
Незважаючи на те, що ваша відповідь, як правило, не є помилковою, але і в цьому випадку вона неправильна. Головне для збереження Сиропу - високий цукор і низький вміст води. З цієї причини, наприклад, мед має тривалий термін зберігання, незважаючи на те, що ніколи не піддаються очищенню (якщо це хороший мед). Я вважаю, що поріг десь близько 18% вмісту води. Це ж стосується більшості сиропів із вмістом води в цій області. Будь-які бактерії просто загинуть, оскільки вода "висмоктується з них" цукром.
Анпан

1
Причина, по якій це не є хорошою наукою, полягає в тому, що вона базується виключно на "бактеріальному потенціалі" та доступному цукрі - дуже неточна. Якби я скидав цукор на підлогу і потім з часом вимірював бактерії, він, швидше за все, з часом знизиться, оскільки бактеріям потрібні і поживні речовини, і вода, щоб процвітати. Мені насправді потрібно провести дослідження терміну придатності продуктів, і я можу вам сказати, що кількість бактерій на продуктах з малою кількістю води зазвичай знижується з часом.
SourDoh

-3

Оце Так! Просте запитання про простий сироп та ботаніки. Поставте його в холодильник і викиньте, коли це виглядає смішно або смішно пахне. Простий.


-5

Простий сироп слід вживати негайно. Те, що залишилося, слід вилити в стік. Зберігання його, навіть холодильним, вимагає неприємностей. Якщо ви не використовуєте таку велику частину або не використовуєте її дуже часто; чи можу я запропонувати придбати пляшку сиропу агави і використовувати її замість цього, зберігаючи відповідно до інструкцій на пляшці?


2
Якщо нектар агави має схожу концентрацію з вашим сиропом, чому він би був менш небезпечним, ніж простий сироп?
SourDoh
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.