Чи чаєподібні напої зазвичай вимагають, щоб рослинна сировина була висушена або оброблена?


8

У багатьох рослин мого саду є листя або квіти, які в різних місцях описуються як хороші для приготування трав’яного чаю. Пару прикладів - листя меліси ( Melissa officinalis ) і листя гуави полуниці ( Psidium littorale ). У мене також є ряд різних сортів м’яти.

Купуючи трав'яні чаї, листя або квіти (або кора), з яких виготовлений чай, явно сушаться. Чи є процес сушіння важливим аспектом приготування чаю чи це просто для зберігання та консервації? Якщо у вас є доступ до сирого інгредієнта, вам потрібно спочатку його якось обсушити чи обробити, чи можна зробити чай задовільно без сушіння чи обробки?

Відповіді:


7

Суха рослинність зазвичай зазнає деградації клітинної стінки. Тож при повторному зволоженні всі масла та аромати легко вилужуються. Це дуже бажано для рослинності, з якої потрібно витягувати олії та ароматизатори

Багато "чаїв" також частково ферментуються для додаткового аромату. Ці процеси потрібно припинити, інакше вся рослина буде спожита. Сушка - це найпростіший спосіб зупинити бродіння та зробити продукт зберіганим та транспортуючим


3

Звичайно, можна зробити чай із свіжої трави! У більшості випадків сушена частина всього, що ви використовуєте, є кращим через зберігання та консервацію, як ви вже згадували, але свіжа зелень, як правило, слабша за смаком, ніж їх сушені аналоги. На жаль, я не знаю, чому це.

Спосіб боротьби з цим полягає в тому, щоб просто вживати більше всього, з чого ви робите чай. Якщо ви знайдете рецепт трав’яного чаю, і він вимагає 5 грам сухої трави, використовуйте 10-15 грамів свіжої трави (залежно від вашого смаку). Але сміливо експериментуйте і дивіться, що для вас добре. Інша річ, яку слід пам’ятати, - це те, що для отримання корисних поживних речовин із даної трави часто не вистачає коротких термінів - знову ж це залежить від конкретної рослини та вашого смаку, але зазвичай рекомендується 4 години до ночі.


4
Я думаю, що явище "слабкішого на грам" легко пояснюється тим, що рослини - це переважно вода, тому той самий лист буде важити набагато менше висушеного, ніж свіжий, зберігаючи більшість його олій (деякі смакові компоненти випаруються під час сушіння , звичайно).
румчо

хороший момент, я думаю, що це має багато сенсу
dax
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.