Що я можу зробити з жиром, знятим з курячого запасу?


9

Два дні тому я підготував курячий запас. Під час підготовки я подбав про очищення сіруватої піни (відповідно до процедури) і все пройшло добре. Зазвичай я заморожую його для подальшого використання, але цього разу у мене не було часу, тому я поставив запас у холодильник.

Пізніше я помітив тонку жовтувату скоринку, що утворилася на верху холодного запасу. Я здогадуюсь, що саме жир відокремився від решти запасів, тому я його знежирив і врятував.

  1. Це справді жир?
  2. Що я можу з цим зробити?
  3. Чи варто повернути його до решти запасу?
  4. Чи може брак жиру негативно впливати на запас?

Відповіді:


13

Так, це дійсно курячий жир, що видається під час виготовлення запасів.

Називається шмальтом на ідиш, він сам по собі є інгредієнтом. Наприклад, ви можете використовувати його для смаження продуктів або замість вершкового масла для створення кашки, коли ви хочете, щоб той смак, який він надає. Він є ключовим інгредієнтом матових кульок, і так само робить ефектно гарні пельмені різних сортів. Можна холодити його кілька місяців, щільно накривши кришкою.

Не потрібно повертати його на запас, хоча ви можете використовувати його як додатковий інгредієнт у стравах, які ви робите із запасом.

Запаси, як правило, знежирені, так що вам не потрібно повертати його на свій запас.


1
Шмальц зазвичай не готують киплячу птицю, але розтоплюють жир на сковороді на повільному вогні
д-р belisarius

2
@belisarius: Яке джерело для цього? Моя мати і бабуся робили шмальц, коли робили суп, і ніколи не виводячи жир з курки на повільному вогні. Історична причина цього полягає в тому, що у курей просто немає «куріння» лише на виготовлення шмальц, і це був важливий побічний продукт. Щоразу, коли роблять щось із такого дорогого (знову ж таки історично) інгредієнта, як курка, можна використовувати всю птицю.
razumny

1
@razumny О, добре. Напевно, моя бабуся отримала свій рецепт з Вікіпедії :) en.wikipedia.org/wiki/Schmaltz
Dr. belisarius

1
Не можу сказати, що це schmaltz, але мій батько, який був угорцем, рятував курячу шкіру від м'ясника і 'варив' її в плиті на найменшому вогні, виводячи жир. Він мав інший запах, ніж жир із запасу супу. Особисто я вважав це приємніше.
Джуд

5

Так, це жир. Я можу багато курячого м’яса з тушкованих курей і тушкую 30 курей одночасно у великій каструлі. Після цього я охолоджую бульйон і очищую зверху товстим шаром жиру, очищаю жир, нагріваючи його на плиті, щоб відганяти вологу, і проціджую його через рушники з борошном в рушники з пінцем і заморожую. Виходить біле, як свиняче сало, але з курячим запахом. Я вживаю його як вершкове масло або в стравах, в яких може бути трохи жиру. Іноді вона замінює вершкове масло в маку і сирі, іноді просто розкладаю його на хліб. Раніше сьогодні я розповсюджував його на кілька лефсей, загортав шматочки спаму в ліфсе і мав чудовий сендвіч.


Захоплений цим новим новим приготуванням бутербродів
lefse

2

Запас із жиром зазвичай вважається більш цінним, ніж один без нього.

Ви можете видалити його, якщо вам це потрібно для інших цілей або хочете зберегти свій запас низькокалорійним, але в іншому випадку він містить деякий аромат, який буде видалений, якщо ви виймете його.


0

Я шанувальник старих кулінарних книг, і одне з моїх улюблених справді старих тверджень стверджує, що найкраще печиво з лимона або апельсина виготовляється з пташиного жиру. Я припускаю, що треба було б розтопити несмачений жир, оскільки ніхто не хоче печива, яке має смак як овочеві запаси або суп.


2
Я трохи втрачаю чи вважати цю відповідь. Чи пропонуєте ви використовувати знежирений жир для печива (як у першому реченні) чи не робити цього (як у другому реченні)?
румчо

Мене теж бентежить ця відповідь. Якщо ви використовували курячий жир (як це запропоновано в першому реченні), як щось, що запечене з ним, НЕ має аромат птиці / овочів?
Марлен

@ Марлін Ви точно можете використовувати не ароматизований жир з м'яса в хлібобулочних виробах без сильного аромату, що проникає, наприклад, сало в пиріжкових скоринках. Я ніколи не пробував курку спеціально, хоча і з жиром із запасу з усіма іншими ароматами.
Каскабель
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.