Найкращі практики звести до мінімуму паління при приготуванні м’яса за допомогою чавунної сковороди


7

Які рекомендації щодо мінімізації кількості диму, що утворюється при варінні гамбургерів, стейків чи іншого м’яса в чавунній сковороді?

Відповіді:


6

Переконайтесь, що ви використовуєте високоякісне рафіноване масло, яке добре підходить для приготування з високою температурою та має високу температуру диму. Виноградне насіння майже ідеально, хоча це може бути дорого. Я чула хороші речі про олію авакадо, але особисто не пробувала.

Можливо, ви хочете змастити масло м'ясом, а не каструлю, щоб не потрапляти дим з олії в їжу, яку ви готуєте, але це навряд чи призведе до великої зміни.


І все-таки, якщо ви сирите на високій температурі, дим неминучий. Звичайно, зниження температури, при якій ви готуєте, може усунути дим, але це також змінює результат, іноді на гірше.

По правді кажучи, для високого підвищення температури вам просто потрібно мати гарну вентиляцію.

Ви також можете тимчасово вийняти акумулятор з кухонного детектора диму - просто не забудьте повернути його назад, коли закінчите.


до речі, виноградне масло можна оптом купувати через Інтернет, що знижує вартість.
smcg

1
кокосове масло корисне і має більш високу температуру горіння, ніж інші олії!

@ user21182 Віргінське кокосове масло насправді має набагато нижчу точку диму, ніж інші олії, тому будьте уважні щодо того, який тип кокосового масла ви використовуєте. Він також може додавати стравам відмітний аромат, чого багато інших масел, придатних для приготування з високою температурою, не роблять. Дивіться статтю у Вікіпедії про «Смородні точки на різних оліях»: en.wikipedia.org/wiki/Smoke_point
Ден Герберт

-1

Не впевнений, що це варіант для вас, але якщо мета - зменшити дим всередині будинку, ви можете використовувати гриль на вулиці. Або на боковому пальнику, або на самій мангалі - це те, що я зробив. Потім або поверніть його всередину, щоб закінчити його в духовці, або просто потримайте на грилі при нижній температурі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.