"Найкращий за датою" правда для лаврового листя?


9

Сьогодні я купив 2,6 унцію (56,7 грам) пляшки лаврового листя. Дата "найкращого використання до" - 01/2015. Я читав, що спеції та зелень "вимикаються" через рік або близько того, залежно. Чи можна вірити даті 2015 року на цих лаврових листках?

Відповіді:


13

Терміни використання всіх спецій в основному є хокумом. Більшість прянощів триває півроку в цілому вигляді, трави можна сушити і тривати близько трьох, після цього смак буде слабшати і змінюватися, коли ефірні олії залишають пряність. Якщо ви зберігаєте свої спеції в герметичній темній ємності, ви можете поглянути трохи більше часу, але я настійно рекомендую, якщо ви хочете свіжих спецій, то подрібніть і тримайте під рукою свіжу зелень (для вирощування вашої справи дуже мало роботи).

Але це означає, що лавровий лист вистачає на мене досить довго, і навіть після того, як я знаю, що їх слід звільнити, я прагну просто кинути їх більше в горщик, щоб досягти такого ж ефекту.


3
Примітка про вирощування власних, очевидно, це залежить від вашого клімату та ґрунтових умов. Але я вважаю, що дерева в бухті дуже легко вирощувати, і чи ростуть вони ... У мене в саду є гарний 10 футів у висоту і, ймовірно, хороший 6 футів на ширину дерева, що більш ніж достатньо для будь-якої кількості приготування їжі для сім'ї. .
Орлінг

9

Лаврове листя втрачає потенцію, якщо зберігати при кімнатній температурі. Вони зберігатимуться набагато довше, якщо зберігати їх у морозилці. Це засновано на статті журналу Cook's Illustrated. Вони зробили тест на смак кілька років тому і були вражені різницею смаку через 6 місяців (між замороженими та не замороженими лавровими листами).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.