Як довго можна заморожувати свіжі дріжджі?


8

Я чув, що я фактично можу придбати велику коробку з кубиками свіжих дріжджів, заморозити її і вийняти одну з морозильної камери за дванадцять годин до її використання, щоб вона повільно знову дійшла до кімнатної температури.

Як довго я можу заморозити дріжджі? Чи вона повільно руйнується, чи просто через певний проміжок часу стане раптово непридатною?


1
Дуже багато людей поділяють думку про те, що свіжі дріжджі довго не проходять / є «швидкопсувними». Однак я зробив зовсім протилежне спостереження ... Я купував свіжі дріжджі в супермаркеті, носив їх близько 16-20 годин, десь два рази близько 20 градусів Цельсія і більше; обидва рази я клав речі назад в холодильник, щоб побачити, чи він ще працює. І так, це було (я завжди спершу кладу його в миску з невеликою кількістю цукру і змащую теплою водою). Я також одного разу тримав свої дріжджові тижні довше, ніж це могло б запропонувати. Нема проблем.
polynomial_donut

1
Я не біолог, але я вважаю, що біологія каже, що дріжджі (так, я знаю, не зовсім ваш тип супермаркету, але все-таки ...) існують протягом багатьох століть, а також використовувалися задовго до того, як у всіх вдома були холодильники. ... так, можливо, це не так швидко псується, як вважають більшість людей (це не так, як я виявив).
polynomial_donut

Відповіді:


7

Причина того, що сухі дріжджі настільки популярні в тому, що її легше зберігати і менше наполегливості, ніж свіжі дріжджі. Обробіть сухі дріжджі правильно, і це може тривати пару років і більше. Свіжі дріжджі дуже швидко псуються, і їх слід заморозити, якщо ви не збираєтесь вживати їх протягом пари днів. Якщо вам пощастить, ви можете отримати значно більше часу від свіжих дріжджів, заморозивши їх протягом дня або двох після повернення додому.

Річ у тім, що дріжджі - це жива істота, і ви просто не можете знати, які переживання у неї були, перш ніж приїхати на вашу кухню. Таким чином, неможливо передбачити, скільки зайвого (минулого терміну придатності) ви отримаєте від його заморожування. Місяць? Мабуть. Два місяці? Я б на це не розраховував, але можливо. 6 місяців? Вкрай малоймовірно, але чужі речі траплялися.

Якщо ви заморожуєте свіжі дріжджі, загортайте їх дуже добре. Волога і повітря - ваші вороги. Покладіть його в холодильник не менше ніж за 12 годин до вживання, а потім проведіть останню годину на прилавку. Як останній крок перед тим, як скласти тісто, доведіть його. Доведіть дріжджі, змішавши його з теплою водою (100 риб), про яку йдеться в рецепті, і, якщо можливо, з цукром. Якщо в рецепті немає цукру, дайте йому 1/2 ч. Ложки борошна (на буханку). Протягом 5-10 хвилин воно повинно бути досить бульбашково і росте. Якщо це не схоже на те, що він робить багато, викиньте його. Ви також можете викинути всі дріжджі, що є у вас із цієї партії. Зайдіть в магазин і отримайте більше дріжджів, перш ніж приступати до рецепту.

Правильно зберігаються дріжджі зазвичай гинуть хоча б дещо поступово. Ви можете побачити незначне прогресуюче зниження енергійності дріжджів у міру дорослішання. Особисто я колись бачу, що буду користуватися тим часом, але отримаю більше для наступного разу.

Тим більше свіжі дріжджі майже не можна побачити, окрім професійних хлібопекарських виробів. Неважко зрозуміти, чому. Якщо ви збираєтеся робити кілька хлібців за тиждень, то, можливо, свіжі дріжджі того варті. Тепер, коли я знайшов 2-фунтові пакети миттєвих сухих дріжджів Флейшмана (термін дії майже 2 роки) в клубі Сема за 6 доларів, я думаю, що мої дні возитися зі свіжими дріжджами закінчились. (BTW 2 фунти сухих дріжджів = близько 130 хлібів)

EDIT: Цікаво, що Червона зірка не погоджується і не рекомендує заморожувати свіжі дріжджі. Це суперечить моєму досвіду, і цинік в мені дивується їхньої рекомендації має більше стосунку до продажу дріжджів, ніж до всього іншого.


3
Їх рекомендація майже напевно стосується результатів якості. Заморожування не добре для дріжджів. Значна частина культури в свіжих дріжджах загине, погіршуючи її потенціал і продовжуючи досить непередбачуваний характер того, наскільки швидко вона виявиться.
SAJ14SAJ

2
Ну, я б не рекомендував купувати свіжі дріжджі сьогодні, заморожуючи на ніч, щоб завтра запікати, але я успішно запікав 4-місячні свіжі (заморожені) дріжджі. Наскільки швидкі докази - це менше питання, якщо ви насправді доказуєте. Я вважаю за краще "можливо" в морозилці, ніж мертвий у холодильнику.
Jolenealaska

Якби це питання прямо не відповідало на питання, я рекомендував би відмивати свіжі дріжджі всі разом. Сьогодні абсолютно немає користі.
SAJ14SAJ

З цим ми повністю згодні.
Jolenealaska

1
@takrl Купіть коробку для супроводу програмного забезпечення, яка вміщує 50 з них, і зберігайте коробку в шафі, проблема вирішена. Причина, чому вони продають його таким чином, полягає в тому, що це дійсно варіант, який найпростіше зберігати. Коли ви відкриваєте велику упаковку сухих дріжджів, вона починає старіти, тому люди зберігають її в холодильнику або морозильній камері, коли вона відкрита, що менш зручно, оскільки розмір шафи зазвичай менш обмежений, ніж місце у морозильній камері. А живі дріжджі не тільки харчуються простором холодильника, вони легко гинуть. "Перетворити" рецепт на сухе просто означає взяти рівно 1/3 даної кількості у вазі і виконувати кроки, як зі свіжим.
румчо

4

Я вважаю це корисним: http://www.wessexmill.co.uk/recipe/freezeyeast.html

Як тільки я повернусь додому, я розчавлюю 12 г [свіжих дріжджів] приблизно на 30 г (2 десертні ложки) звичайного хлібного борошна і перемішую його, щоб я вийшов сухим розсипчастим сумішшю, і кладу в невеликий поліетиленовий пакет. Я роблю це приблизно на 70% дріжджів, тому у мене є близько 50 невеликих мішків, тобто мішок 1,5 кг борошна. Потім я складаю всі маленькі пакетики у великий мішок і кладу їх у морозильну камеру.

Змішаний з борошном і замороженим я вважаю, що дріжджі зберігаються пару місяців, може тривати довше, я не знаю, я зазвичай закінчувався до цього часу і починав знову.

Щасти


1
Інформація корисна, але ми не рекомендуємо відповіді, що стосуються лише посилань, оскільки посилання мають схильність до поганих ситуацій, залишаючи небажані захаращення. Я відредагував якусь відповідну інформацію і видалив усі шапки, що-небудь ще ми перешкоджаємо. Інформація корисна, проте ласкаво просимо до досвідчених порад. Перегляньте наш довідковий центр, щоб дізнатися більше про сайт, і не соромтесь відредагувати свою відповідь ще раз, якщо ви хочете додати більше до неї.
Jolenealaska

3

Будучи професійним пекарем Свіжі дріжджі не можна заморожувати. Я спробував, що він мертвий під час розморожування і не може бути перекреслений цукром. Ні я не люблю сушені дріжджі, хлібне тісто занадто важке і потрібно занадто довго, щоб піднятися, це зіпсує смак буханки


2

Я не погоджуюся з відсіванням свіжих дріжджів. Я намагаюсь виготовляти хліб, як я звик отримувати в дитинстві в Північній штаті Нью-Джерсі, і набагато неможливо отримати висушені дріжджі, щоб забезпечити необхідний підйом. Рецепт, який я намагався використати, показує кухареві Данніель Форестер на тему "Випічка з Джулією" із використанням свіжих дріжджів. Я використовую закваску, додану у воду з дріжджами, і перевіряю її, тоді використовуючи її, це виключає додавання свіжої частини дріжджів. Спочатку вона змішує воду та борошно, потім додає свіжі дріжджі, а після замішування додає сіль. Я отримую потрібну кірку, але всередині просто не піднімається і не робиться великих дірок як слід. Тому я напевно використовую свіжі дріжджі, якщо це буде викликано стороною питання.

Я вчора багато шукав в Інтернеті і дзвонив, і мені доведеться проїхати пару годин, щоб отримати його від пекаря, який готовий продати мені частину того, що він використовує, але його немає на полиці де-небудь, де я міг би знайти в NW Орегон. Вже майже всі, з ким я розмовляв, не мали поняття, що це, крім цього одного хлопця. Я знайшов цю сторінку в своїй спробі визначити, як довго я можу її заморозити, оскільки це буде диктувати, скільки я купую. Можливо, 4 місяці - це висновок, який я бачу, тому я, мабуть, отримаю лише кілька унцій. Дякую всім


2

Кожен, хто дотримується рецептів бабусь, знає, що свіжі дріжджі піднімаються краще і безумовно роблять смак вашого продукту іншим і кращим. Приїжджаючи з моїх коренів у Нью-Йорк, будь-який пекар, вагомий на вагу золота, використовує у своїх продуктах свіжі дріжджі. Що стосується того, чи можна заморожувати свіжі дріжджі - це лайно пагони. У мене було чудово піднятися, а в інший раз - ні, і ви зіпсували всі свої інгредієнти. Моя рекомендація завжди купувати його свіжим в магазині. Деякі магазини Wal-Mart несуть його за допомогою тіста для печива або яєць. Проблема в тому, що вони замовляють багато і зазвичай застаріла. Ось чому більшість магазинів перестають її перевозити. Вони втрачають гроші. Якби частіше купували менші кількості, вони продавали б більше

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.