Чи можна заморозити Баклажан Пармезан? Якщо так, краще заморозити до або після випікання?


2

Я зробив дуже смачне блюдо з баклажанів пармезаном минулої ночі, і тепер моя дружина хоче повторити її, а потім заморозити на інший випадок.

Яка найкраща порада для його заморожування? Чи краще його заморозити до або після випікання?

Ось такі інгредієнти: баклажани попередньо запечені, тому вони м'які, томатний соус з зеленим перцем і нарізаний свіжий помідор, пасти з Quark Cream Cheese змішані з оливковою олією і свіжим базиліком.

Відповіді:


3

Раніше я заморозив баклажани з хорошим результатом. Я підсмажив баклажани, смажив його, а потім поклав пармезан на вершину, поки він ще досить гарячий, щоб розтопити. Я дав їм охолонути, а потім заморозив смажені баклажани, розділені шматочками пергаментного паперу. Коли мені треба було їх використовувати, я поклав їх на аркуш, все ще заморожений, і кинув їх у піч, поки сир не розтопився і трохи не підрум'янився, а потім продовжив, як зазвичай.


Отже, ви готуєте його прямо з замороженого? Це краще, ніж розморожування, а потім приготування?
samyb8

3
@ samyb8 випікання їх безпосередньо з замороженого дозволяє уникнути конденсації і морозу, які можуть виникнути, якщо ви розморожите, потім запікаєте. Він зберігає паніровку краще.
SourDoh

1

Я не думаю, що це блюдо ідеально підходить для заморожування, але якщо ви вирішите це зробити, за Марта Стюарт :

Замерзати: зібрати блюдо, але не спекти; оберніть щільно фольгою і   заморожування, до 3 місяців. Відтають повністю, потім запікають за призначенням.


Чи краще розморозити перед тим, як покласти в духовку? Або було б ефективніше поставити його в заморожений піч, щоб уникнути надмірного виходу рідини?
samyb8

1

Я мав успіх, розбиваючи баклажани і заморожуючи його. Потім можна смажити баклажани (не потрібно навіть танути), коли прийшов час побудувати страву. З невеликим попередньо підготовленим соусом у морозильній камері теж можна мати подряпину з баклажанів в прибл. 15-20 хв.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.