Правильно розтоплюємо масло і цукор разом за рецептом батончиків з маслом


8

Я намагався виготовити батончики. Я не новий пекар, але не маю великого досвіду спільного плавлення коричневого цукру та масла.

Рецепт (включений внизу посади), який я використовую, говорить про те, що мені потрібно розтопити масло і додати коричневий цукор, і перемішувати, поки цукор не розтане.

Коли я вперше спробував це, все пройшло добре. Вершкове масло і коричневий цукор змішалися як один, і це виглядало як ірис. У своїх наступних спробах я вже не міг досягти такого ж результату. Коли коричневий цукор плавиться, він більше не поєднується з вершковим маслом і стає дуже важким, як цукерки. Отже, я отримую твердий (але все ще зернистий) коричневий цукор у басейні розтопленого масла.

Підкажіть, будь ласка, кілька порад та прийомів, як правильно розтопити вершкове масло та коричневий цукор разом, щоб результат був подібним до гуфі ірису. Сподіваюся, це можна зробити і без цукеркового термометра. Автор рецепту не використав жодного, і я вважаю, що кількість цукрово-масляної суміші занадто мала для мене, щоб занурити в неї термометр.

Дякую!

Рецепт:

1/4 склянки несолоного масла, 1/4 склянки вершкового масла (я думаю, що це половина вершкового масла маргарину), 1 склянка темно-коричневого цукру, 1 велике яйце, 1/2 ч. Ложки екстракту ванілі, 1/2 ч. Ложки пекарського порошку, 1 склянка борошна , 1/8 ч. Ложки солі

  1. У невеликому горщику розтопіть вершкове масло і суміш вершків на повільному вогні. Додати цукор і перемішати, поки не розтане. Вимкніть тепло. Розігрійте духовку до 325 ° F і змастіть 8-дюймову форму для випічки.

  2. У велику миску просіяти борошно з розпушувачем. Додати сіль.

  3. Коли цукрова суміш охолоне, додайте яйце. Добре перемішайте після додавання.

  4. Додати борошняну суміш і перемішати до тих пір, поки щойно не включиться. Додайте ваніль і перемішайте останній раз.

  5. Вилити тісто в сковороду і випікати 25-30 хвилин або до тих пір, поки корж не встановиться.

PS: Я не намагався насправді кип'ятити суміш, тому що, як я вже сказав, коричневий цукор стає настільки твердим і цукерковим, коли він плавиться, і я боюся, що стає ще важче, якщо я пущу суміш кип'ятити. Будь ласка, дайте мені поради щодо кипіння. Велике спасибі за те, що допомогли цьому новачкові. :)


Ви сказали, що це спрацювало один раз, а потім почали провалюватися. Чи знаєте ви, чи щось було інакше?
Каскабель

Я не знаю, що я могла зробити інакше. Я дотримувався тих самих процедур, але не міг відтворити той же результат, тому тепер просто прошу методики плавлення вершкового масла та коричневого цукру разом.
Catzie Carpio

1
Якщо цукор стає твердим, це здається, що він може готувати занадто багато. Ви можете спробувати розтопити вершкове масло і з'єднання, потім перемішати цукор на вогні і повернути його, як тільки цукор вже ретельно диспергується в маслі.
SourDoh

Відповіді:


5

У минулому у мене виникли подібні проблеми з виготовленням рецепту напою з маслянистою шкірою. Я знайшов, що додавання трохи розтопленої води до розтопленого вершкового масла (1-2 ч. Л. / 1/2 с, 5-10 мл / 120 мл) сприяє розчиненню коричневого цукру і запобігає зернистості та захопленню. Цукор не легко розчинний у жирі, тому йому потрібна вода для розчинення.

Я підозрюю, що сталося одне з трьох речей:

  1. Різні партії вершкового масла можуть мати різний вміст води.
  2. Коричневий цукор, можливо, втратив частину своєї вологи, коли сидів навколо комори.
  3. Частина води, можливо, випарувалася під час плавлення вершкового масла.

Якщо нагріти коричневий цукор на вершковому маслі без достатньої кількості води, то у воді, присутній з вершкового масла та коричневого цукру, деякі розчиняться, але він стане зернистим і схопиться у міру випаровування води та нерозчинених гранул цукру, виконуючи функції ядер. Тим часом нерозчинені цукру злегка обсмажуються в жирі на вершковому маслі.


Я збираюся спробувати це наступного разу, коли я спробую зробити батончики. Дякую!
Catzie Carpio

4

Нещодавно у мене була подібна проблема , і я б припустив, що і ваше рішення буде подібним. Як і в моєму випадку, ваш рецепт не може бути конкретним щодо того, яку температуру підвищувати суміш. Для вирішення цього знадобиться термометр цукерки . (У США вони доступні у більшості магазинів, де є кухонні начиння (Wal-xxx, Tarxx тощо)

Температура підгляду, до якої нагрівається цукор, визначає, яку форму емульсія на основі цукру прийме після охолодження. Якщо, наприклад, після «першої спроби» ви використовували інший розмір сковороди або більше нагрівання (приблизно за той же час), ви могли легко досягти описаного вами ефекту.

введіть тут опис зображенняДжерело: http://candy.about.com/od/candybasics/a/candytemp.htm

Що стосується ваших барів Butterscotch, я здогадуюсь, що ви хочете досягти, але не перевищувати етапу нитки, оскільки вас просять змішати яйце в суміш, а потім додати інші сухі інгредієнти. Це стане складним після етапу нитки.

Яким би не був бажаний результат, якщо ви отримуєте подібні результати, ви, мабуть, досягаєте стадії м'якого або важкого рівня. (перегрів).


Дякую за це. Я буду посилатися на цю діаграму, коли отримаю термометр цукерки.
Catzie Carpio

2

У мене були подібні проблеми з цукерками з коричневого цукру / масла, які я робив ще з дитинства. Я приходжу до висновку, що є різниця в марках коричневого цукру і той, який я використовував роками, і той, який найчастіше є там, де я зараз живу, складається зернистим. Можливо, я спробую додати трохи води, щоб побачити, чи це усуне проблему. Я дуже, дуже віддаю перевагу марці цукру, яку використовую роками. Чи можливо, ви обидва рази не вживали одну і ту ж марку цукру?


1

Мій рецепт переходу до брауні дуже схожий на ваші батончики з маслом, просто розтопіть вершкове масло + цукор у мікрохвильовій печі, поки щойно розплавиться. Текстура буде трохи зернистою (або, якщо ви хочете скористатися плитою, скористайтеся подвійним котлом або барі Марі). Зачекайте, поки тепле, і коли ви додасте яйце, суміш стане гладкою. До моменту додавання борошна все буде добре!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.