Як покласти бекон В бургер?


8

Я хочу зробити сьогодні унікальні і, сподіваюся, справді приголомшливі чізбургери з беконом.

Якби я думав, я придбав би м'ясні нарізки, щоб перемолоти себе, можливо, з вареним беконом, але все, що у мене є, це півкіло продуктового фаршу. У мене також є півкіло хорошого, але типового американського бекону.

Я хочу зробити бекон частиною паштету з гамбургер, а не класти смужки зверху. Я розглядаю кілька способів це зробити. Очевидно, один із способів - просто приготувати, злити, охолодити і розсипати бекон і змішати його з яловичиною, коли я роблю пиріжки. Якщо я це роблю, скільки сала можна потрапити в паштет і все-таки зберегти тісто недоторканим під час смаження? Буду вдячний за будь-які корисні поради чи застереження.

Я люблю це зробити (якщо це працює так, як я маю на увазі) - це зварити бекон і натиснути нарізаний розмір і охолоджені смужки на обидві сторони пиріжків перед смаженням. Я навчився якомога менше обробляти і натискати яловичину, щоб зробити гарні гамбургери, так що я можу зробити, щоб бекон "прилип"? Чого я хотів би досягти, - це бекон хрусткий і утворює своєрідну скоринку навколо середнього до середнього рідкісного бургер.

Планую приготувати котлети в чавунній сковороді, плавивши гострий чеддер зверху.

РЕДАКЦІЯ: Нижче у відповіді Джо накрутився мій розум. Я шукаю чізбургери з беконом "унікальними і, сподіваюся, справді приголомшливими", а бекон піддається грайливості, тому ідеї "від стіни" цілком вітаються.

Будь-яка порада?


1
Нещодавно я побачив рекламний ролик для чогось, що я хотів би спробувати (але не став) Stufz Burger Press Це схоже на "акуратну ідею", але я скептично ...
Cos Callis,

Хі-хі, це схоже на розвагу. Трохи химерний, але веселий. :)
Jolenealaska

1
Я луддит на цьому. Частиною насолодою бургер із бекону є текстурний контраст руйнівного хрусткого начинки із бекону та паштет. Ви втратите це, якщо покласти бекон всередину пиріжка.
SAJ14SAJ

@ SAJ14SAJ Погодився. Я думаю, що значні кількості аромату бекону будуть втрачені, якщо ви не використовуєте багато, не кажучи вже про ситну жування / хрустку.
AlexMA

Відповіді:


2

Я думаю, що описані вами варіанти дуже керовані. У нас є два види котлет із беконом (окрім звичайного шматка бекону, який лежить поверх пиріжка):

  • бекон вариться, потім дрібно подрібнюється / подрібнюється і змішується з м'ясом сирого фаршу. Ви можете вибрати, якими великими ви хочете бути шматочками сала.
  • бекон сирий і обгорнутий пиріжком. Якщо добре загорнути його (з великим перекриттям), бекон залишається на місці. Будьте обережні, оскільки бекон може скоротитися багато. Якщо ви хочете бути в безпеці, можете використовувати зубочистку, щоб утримати все на місці.

1

Одна з можливостей полягає в тому, щоб тушкувати бекон у воді. Потім ви можете готувати його досить далеко, щоб вам не довелося турбуватися про нежарну свинину всередині вашого гамбургера, але ви можете зупинити її, перш ніж вона стане повністю хрусткою, злийте її, подрібніть і потім змішайте її з вашою яловичиною.

(Зізнаюся, я бачив шлях до багатьох епізодів "Diners, Drive-Ins і Dives" ... хтось використовував це, потім взяв масу пареного бекону, перетворив його на паштет, і приготував це до місця на бургер)


Цікава ідея! Особливо патисовий курган зверху. Гммм ... Формується шалена, але можливо геніальна ідея. Не забудьте перевірити тут, я можу отримати забавні фотографії за день або близько того. :)
Jolenealaska

1

Найближче до цього я прийшов робити картопляне пюре з бекону, хай я, але у мене в суміші були гамбургери із шматками бекону та сиру (хоча це, можливо, соєвий бекон).

Я б сказав, що готувати його до кінця, а потім розсипати в пастоподібну суміш - це найкраща ставка. Якщо ви турбуєтесь про те, як пиріг тримається разом з курганами смачного бекону всередині, подумайте, як додати яєць до вашої яловичої суміші (мій кращий спосіб). На жаль, я не можу гарантувати, що бекон залишиться хрустким при цьому приготуванні.

Якщо ви зможете викласти лісовий пиріг із заздалегідь приготовленим беконом, ви пропустите реакцію крижанки з яловичиною (тобто, яловичина не буде привабливою, а також, де знаходиться бекон).

Отже, найкращий спосіб гарантувати найбільше смаку у вашому бургері та беконі - це готувати їх окремо. Ось я придумав ідею, яку я вмираю спробувати:

Крок 1) Використовуючи половинки смужки бекону, створіть пиріг, перехрестивши смужки бекону. Готуйте котлети з беконом на плоскій сковорідці, поки обидві сторони не стануть хрусткими і чудовими.

Крок 2) Візьміть 2 кургани своєї витриманої яловичої яловичини і розбийте їх на плоскій верхівці. Ви можете зачекати, поки бекон звариться, щоб ви могли приготувати гамбургери в салі. Я не несу відповідальності за інфаркт / інсульт.

Крок 3) Після того, як ваші два гамбургери та паски з беконом приготовані, зберіть свій сендвіч! Нижній булочок -> Бургер №1 -> Беконовий Патті -> Перець та інші фікінги -> Бургер №2 -> Топ Бункер.

Крок 4) Om nom nom


1
Це смішно, бо це дуже схоже на те, що я збираюся робити. Мій гість вечері на останню ніч відкладений до сьогоднішнього вечора, тому у мене був ще один день, щоб подумати над цим. Джордж, я думаю, я це зрозумів. Сподіваюся, я перебуваю всього в декількох годинах від найчудовіших гамбургерів коли-небудь! :)
Jolenealaska

@Jolenealaska Очікуючи фотографій, доданих до цього повідомлення lol
TonyArra
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.