З чого виготовлений Окінаванський "юші тофу"?


5

Тут, в Окінаві, куди я зараз подорожую, є страва під назвою "юші тофу" (японська: ゆ し 豆腐).

Поки що я лише помітив, що вона пропонується як різновид Окінавої собаки. (Окінава собака відрізняється від звичайної собаки з гречки.) Я спробував "юші тофу соба" сьогодні вночі в Наха і насолоджувався цим, - але я все ще не впевнений, що це насправді і з чого він зроблений.

юші тофу
Зображення завдяки японській Вікіпедії.

Я запитав кількох місцевих жителів, і жоден не зміг сказати мені, що це таке. Англійська Вікіпедія не охоплює це, і згадки, що потрапляють у японську Вікіпедію, не перекладають добре Google Translate.

Я майже впевнений, що "юші" - це японське "油脂", що означає "жири та олія" - але це нам не дуже говорить.

Зокрема, мабуть, слово "тофу" іноді використовується для продуктів, не виготовлених з сої, тому я хотів би знати, чи виготовляється він з сої в поєднанні з жирами та оліями, виготовленими з жирів та олій, які можуть бути витягнуті з сої, або виготовляється з жирами та оліями, а не з соєю. Або щось інше (-:

Відповіді:


7

Food.com фактично пропонує рецепт його приготування, кажучи:

Юші дуфу - це тофу, яке не було притиснене та утворене, а просто вичерпане після згортання тофу ...

Інгредієнти - соя, вода та нігарі.


Ідеально! Я не знаю, чому мій Googling не зміг цього знайти (-:
hippietrail

2
Деякі дні ти лобове скло, кілька днів ти
клопіть

3

Нарешті я знайшов ще один веб-сайт, який описує це. Ключова частина його визначення мені здається різною (не дуже зручна на кухні), і обмін стеками заохочує різні відповіді. Я виділив жирним шрифтом ключову фразу:

Блог: Окіна навчання . Стаття: Подорож на Окінава: Їжа

Останнє і трохи особливе - страва з локшиною з традиційним окінавським тофу, ゆ し 豆腐 そ ば (Юсі Дуфу Соба). ゆ し 豆腐 (Юші Дуфу) - це тофу, який виготовляється з додавання горіхи в соєве молоко до того, як він стане тофу, як ми знаємо. Тільки для вашого інтересу, тофу або 豆腐 (дуфу) вважається м'ясом для фермерів через його харчові цінності.

Юші Дуфу Соба
Фото © Окіна / Окіна Навчальний блог. Використовується з дозволу.


Ага, виявляється, що "гіркі" і "нігарі" - це одне і те ж. Жодне слово не було в моєму словнику до сьогодні. Інша назва для нього - "нишо" або "нишу".
hippietrail

1
Ви мені кажете зараз після того, як виникла досить боротьба із
соєвим молоком

2

Юші не є. Це еквівалент окінавської мови японського " yose寄 せ", що означає "зібраний" або "зібраний разом", посилаючись на спосіб його виготовлення.

В основному він виготовляється так само, як звичайний тофу, за винятком того, що його не пресують в блок.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.