Домашня моцарелла «Хрусткий»


4

Минулого тижня я вперше робив сир моцарелла (не зброджений). Після нагрівання молока і видалення сирної маси я повторно мікрохвилював сир, поки не дістав їх до 135 градусів, потім сформував сир. Минулого тижня сир був дуже смачним.

Сьогодні я спробував ще раз, і сир виявився дуже «писклявим» в тому, що його текстура виглядає пластично, і він насправді видає пискляві звуки, коли я його жую. Ця партія також здається більш сухою, ніж перша партія.

Я здогадуюсь, що я або перевтомлювався, або перегрівав сир. Я закінчив нагріти його до 135 градусів двічі: він надто охолонув, коли я працював, тому я нагрів його ще раз. Я також нагрівав його довше, ніж я робив перший раз, коли зрозумів, що на моїй мікрохвильовій печі знадобилось досить 30 секунд, щоб отримати сир до 135 градусів. Нарешті я сиру трохи нагрів на останньому сплеску: він дістався до 138 градусів.

Я не можу сказати, який із аспектів, про які я згадував в останньому абзаці, має відношення до мого питання. Я б краще не виготовляв бідний сир з ще 5 доларів літрів молока ...

Редагувати: я, можливо, знайшов відповідь, розміщену нижче. Інше розуміння цього все ще вдячне. (а також пропозиції, як виправити сир із сиром)


Дивіться пов’язані з цим: cooking.stackexchange.com/questions/20221/…
SAJ14SAJ

Відповіді:


2

Можливо, я знайшов відповідь, яку шукав від http://www.cheesemaking.com/store/pg/242-FAQ-Mozzarella.html

Багато людей намагаються замішувати свій сир, як хліб, під час фази розтяжки. Це призведе до занадто великих втрат вологи, що може призвести до того, що ваш сир може стати жорстким і жувальним. Натомість ви хочете використовувати процес, схожий на витягнення. Нехай вона падає на себе кілька разів, поки все не здасться гладким і блискучим.

Я робив тісто одночасно, і я думаю, що, можливо, я захопився процесом формування і зробив це занадто, як тісто.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.