Чому моя халва розсипалася?


6

Я дотримувався цього рецепту (на івриті; мій пухкий переклад нижче) для домашньої халви, яка є цукеркою на основі тахіні (меленого насіння кунжуту). Як видно на малюнку в оригінальному рецепті, кінцевий продукт повинен мати досить тверду консистенцію. З рецепту я також розумію, що після етапу перемішування, коли суміш виливають у сковороду, тепла суміш повинна бути досить рідкою.

  1. Помістіть 500 г сирої тахіні в чашу міксера.
  2. Нагрійте 500 г білого цукру з 1 склянкою води до 121 ° С.
  3. Встановити міксер на середню швидкість і повільно капати гарячий цукровий сироп у миску.
  4. Додайте 1 ст.л ванільного екстракту і перемішуйте 30 секунд до з’єднання.
  5. Додати 1 склянку очищених, обсмажених фісташок і перемішати до рівномірного розподілу.
  6. Вилийте суміш у квадратну сковороду, вистелену пекарським листом, обприсканим кулінарним спреєм. Накрийте другим пекарським листом, обприсканим олією і дайте охолонути до кімнатної температури.
  7. Нарізати невеликими кубиками і подати.

У моїй спробі зробити це, суміш стала досить твердою, будучи ще в міксері, ще до того, як я закінчив капати в неї весь цукровий сироп. Я наполягав на краплі все це, і до моменту, коли я закінчив (і поєднав останні інгредієнти), суміш майже перетворилася на крихти халви. Я спробував притиснути його до форми на сковороді, але розсипчаста суміш залишилася так само розсипчастою після її охолодження.

Чи можете ви зрозуміти, що я [міг] зробив неправильно? Можливо, я цукровий сироп варив занадто довго? Я використовував термометр, і я подбав про те, щоб не торкався дна горщика. Або я капала сироп занадто повільно?

Я буду вдячний за будь-який внесок.


1
Якщо ви дозволите воді кипіти будь-який тривалий час, перш ніж додавати цукор, це може стати причиною. Що з твоїми тахіні? Зазвичай це жирна паста, оскільки натуральні олії в кунжутах відокремлюються при подрібненні. Таким чином, він може вийти з гладкою поверхнею олії, як з американським арахісовим маслом, і перед використанням потрібно постаратися дуже добре перемішати його . Люди, які цього не роблять, часто виявляють, що дно баночки тахіні надмірно сухе і стиснене там, де вгорі масляниста гуса.
АдамО

1
Ви точно вимірювали 121 Цельсій? Виготовлення цукерок дуже чутливе до температури.
румчо

Моя половина половини халви, виготовленої з люцерни, розсипалася на половину хлопця, як Давид у обіймах Беершева, або Самсон у Делілі. Тому я скоріше йду на фалафель чи халу.
Сінтія Авішегнат

@ashkan, я додав цукор і воду кімнатної температури в горщик і почав їх разом нагрівати. Крім того, я використовував найсвіжіші тахіні, які я міг знайти (здається, що вони більше відокремлюються, коли вони старіють), і дійсно ретельно перемішував його перед використанням.
Йодан Таубер

1
121C був би етапом "твердого м'яча" .... не так вже й минуле, що є "важкою тріщиною". Якщо термометр не відкалібрований добре, або ви його швидко не охолодили, це може пояснити, що ви бачите.
Джо

Відповіді:


1

Бренди тахіні можуть відрізнятися; ви можете спробувати додати трохи додаткової олії (кунжутна олія була б природним вибором).

Вологість навколишнього середовища, де ви це зробили, також може сприяти. Якщо ви працюєте в сухому приміщенні або на кухні, можливо, вам доведеться додати ще одну унцію або стільки води, щоб компенсувати це.

Нарешті, ви також можете (обережно) спробувати нагріти тахіні і пропрасувати робочу миску трохи гарячої води, щоб все було максимально теплим і податливим, поки воно перемішується.


Дякую за ваші пропозиції! Я спробую їх і звіту.
Йодан Таубер
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.