Чи можна врятувати мед, який кристалізується в ємності? (з водою чи іншим способом) [дублікат]


9

У мене є вдома ємність з медом, яка «заскриптувалась» і назріла. Коли я перевертаю ємність догори дном, вся маса розкололася навпіл, а половина прилипає до дна, а інша половина ковзає в напрямку тяжіння.

Чи можна це врятувати? (тобто це просто зневоднено?) Чи можу я додати в нього води, щоб виправити це?


2
Зауважте, такий кристалізований мед є прекрасним у використанні. Ваша єдина проблема - це дістати його з контейнера.
СФ.

Відповіді:


6

Так, кристалізований мед можна зберегти за допомогою комбінації тепла та води. Трюк - використання низьких концентрацій обох. Ваш мед затвердів, оскільки з часом волога вийшла, а цукри утворили кристали.

Додайте невелику кількість води і по можливості розщепте великі кристали, щоб пришвидшити процес розчинення цукрів назад у розчині. Ви можете піддавати тепло кристалічному розчину через водяну баню або мікрохвильову піч, щоб допомогти розбити кристали. Однак вам не знадобиться багато тепла, і кілька секунд у мікрохвильовій печі повинно бути достатньо. Не надмірно нагрівайте його (особливо, якщо це в милій дешевій пластиковій пляшці для ведмедів, яка швидко деформується при нагріванні). Ваша найкраща ставка - додати невелику кількість води і тепла, перемішати розчин і трохи почекати. Повторіть по мірі необхідності. Час - твій друг, перетворювати свій мед у киплячий суп - це не.


1
Куди б пішла волога, якщо контейнер був закритий?
Руслан

Для мене це химерно, бо я ніколи не чув, щоб використовувати воду для розпушування меду. Я знаю, тепло працює.
Jolenealaska

2
Ця відповідь неправильна. Мед з часом кристалізується, оскільки це нестабільне рішення, а не через втрату вологи. blog.beeraw.com/real-raw-honey-crystal Мед протримається вічно нерозбавленим. Якщо ви додасте воду до неї, вона буде цвіль, проте, або бродить, залежно від того, скільки води ви додасте. Ви можете розплавити кристали назад до рідини, помістивши герметичну ємність у теплу воду на кілька хвилин. Ви також можете використовувати мікрохвильову піч, але це не ідеально, оскільки мікрохвильова піч нагрівається так нерівномірно, що ви можете закінчитися надзвичайно гарячими кишенями та деякими втратами якості.
senschen

Мед кристалізується, оскільки це цукор у перенасиченому розчині. Прогрійте його на гарячій водяній бані, щоб мед дойшов до «нормального» стану. Додавання води в мед обов'язково зіпсує її. Кристалізований мед - це також "нормальний" стан, і його можна нормально використовувати, хоча текстура буде іншою (багато хто віддає перевагу кристалізованому меду над масляними тостами на сніданок)
roetnig

6

Просто поставте всю закриту ємність у гарячу воду. Нагрійте його, і він ліквідує, використовуйте як звичайне. Після того, як він знову охолоне, він повільно затвердіє, але це добре. Промийте і повторіть.


Зазвичай я мікрохвильову пляшку / банку протягом 5-10 секунд, перемішую і при необхідності повторюю. Водяна лазня звучить як більш щадний спосіб зробити це. Менший ризик також спалити себе.
Престон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.