Як приготувати цю (китайську) закуску?


3

Я купив мішок дрібної сушеної та солоної риби на своєму місцевому китайському ринку. Я здогадувався, що речі можна їсти прямо з коробки, але вони занадто кістляві і солоні.

Я здогадуюсь, що їм потрібна якась знесолення і, можливо, смаження, але не впевнений, що спробувати.

Зі зворотного боку мішків малюнки та текст (дякую Google Translate!) Мені вдалося зробити висновок, що це справді перекус (ідеальний супутник пива!)

Будь-які ідеї, як їх приготувати / подати?

введіть тут опис зображення


Запитуєте у власника вашого місцевого китайського ринку переклад чи пояснення?
Диспенсер

@Dispensador Yup. Їх командна мова та корисність на місцях не є (як це сказати) "видатними".
Доктор Белісарій

Це прикро. Сподіваємось, грамотний китайський оратор натрапить на це питання і допоможе вам.
Диспенсер

1
Вони можуть бути схожі на сушені креветки - там, де вони використовуються як ароматизатори в інших стравах, а не призначені для самостійного вживання їжі.
Джо

1
Якщо їм пропонують вживати пиво, то вони вже готові. Люди спеціально роблять закуски до пива солоними та надмірно хрусткими.
румчо

Відповіді:


2

Наступного разу знайдіть справді справді маленькі. Ті найкраще в сирому вигляді. Більші, як правило, смажать спочатку перед їжею. Тоді кістки хрусткі, а солоність не настільки помітна. Інші використовуються для запасів або гарнірів, як говорилося раніше.


2

Виходячи з мого російського досвіду, це готова закуска. Просто покусайте його і випийте пива. Я знаю, мої американські друзі зазвичай бояться спробувати "сирну" рибу, але солона сушена риба - це добре. Також я б рекомендував спробувати солоне сушене кальмари або восьминоги.

Ура!


Дякую за вашу відповідь. Спробувавши їх з коробки було саме те, що я зробив, але вони waaay занадто солоні і смак не "приємний". І я далекий від прискіпливого їдця :)
Доктор belisarius

0

З тексту він просто говорить 提 魚干, який я припускаю, що це якась сушена риба. Я не впевнений у китайській мові, але, виходячи з японської кухні, схоже, це може бути тип нібоші .

Їх зазвичай використовують як запас для супу, як ароматизацію страв, закваски як закуску, або як гарнір при перемелюванні тощо.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.