Чи можна замінити рослинну олію на оливкову олію?


5

У мене є рослинна олія, але моя рецепт вимагає оливкової олії. Чи можна буде використовувати рослинне масло? Також, яким буде перетворення? Я намагаюся зробити домашню піцу з без дріжджів, і ця нафтова ситуація мене зіткнулася.

Відповіді:


10

Можна замінити рослинне масло на оливкову олію, що не є проблемою. Ви не будете мати аромат, який оливкова олія приносить на вечірку, але у випадку більш вишуканого (не екстраординарного) оливкового масла, це дійсно не матиме великого значення. Просто використовуйте стільки нафти, скільки вимагає рецепт. Це буде добре.


3

Основною відмінністю буде аромат. Особливо холодного віджиму оливкової олії можна додати додатковий поворот аромату в залежності від якості, сорту і джерела. Кількість може бути заміщена один на один, оскільки кожна рослинна олія має однакову консистенцію і щільність.


2

У разі приготування тіста для піци, перехід оливкової олії на рослинну олію тільки змінить смак кінцевого продукту. Конверсія 1-до-1.

В інших випадках це може мати значення; наприклад, очищена оливкова олія має більш високу точку диму, ніж рослинна олія, яка, у свою чергу, має вищу точку диму, ніж (екстра-) оливкова олія.


Відзначимо також, що навпаки (використання оливкової олії замість рослинного масла) може бути більш проблематичним, оскільки може вводити небажані смаки. Рецепти зазвичай вимагають для рослинного масла, коли вони ні хочуть, щоб нафта додавала багато смаку, якщо вона є.
zoned post meridiem

0

Заміна рослинної олії на оливкову олію не зробить різниці в тісті для піци. Я б замінив його 1: 1. Вони, однак, не є взаємозамінними в інших обставинах. Олія може додавати більше смаку до блюда, ніж рослинна олія, а також горить при більш низькій температурі, тому не підходить для смаження. Я насолоджуюсь його ароматом і вважаю, що рослинна олія приносить більш жирну текстуру / смак, але це може бути суто особиста перевага. Удачі!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.