Їстівні льодяники палички для складного торта на день народження


5

Я печу торт для своєї сестри. Хоча торт буде простим. Я вирішив зробити шоколадний кекс з льодяників. Кекси будуть читати її такі риси, як приємні, приголомшливі і т.д.

палички

Я хочу, щоб вони були їстівними, тому що в короткому оповіданні вона завжди цікавилася, чому є сенс палиці, якщо її не їсти, коли вона була молодою.

Я також хочу знати, як запобігти просіданню та падінню кексів на основний торт.


Ви можете дістати покі, де ви є?
Маленький Білий Літ

3
Чи не сестра твоєї сестри теж твоя сестра ?? Також, що стосується ідеї Джо: Якщо ви використовуєте повноцінні палички перцевої м’яти (цукеркові тростини), ви можете розмочити червоний колір і залишити його лише білим.
Jolenealaska

1
Думаю, гарною ідеєю були б цукеркові сигарети. Палички були б досить товстіші, ніж ваша середня паличка-льодяник, але це може виглядати набагато переконливіше, ніж інші варіанти.
Диспенсер

3
@AirThomas Той факт, що є кілька відповідей, не означає, що це погане питання. І це буде корисно майбутнім користувачам, оскільки майбутні користувачі можуть захотіти зробити щось подібне; бажаючи уникати неїстівних компонентів - досить поширене явище. Пропозиції в коментарях повинні бути у відповіді, а не в коментарях, але це не вина ОП.
Каскабель

1
Усі - Я записав ваші мозкові штурми у спільноту Wiki, не соромтесь додати більше, про що ви можете придумати.
MrLore

Відповіді:


3

Мозковий штурм у коментарях надав численні приклади:

 • Цукерки сигарети

  Це, мабуть, найбільш реалістичні палички, які ви знайдете, оскільки вони зазвичай повністю білі, але досить м'які, тому будьте обережні, прикріплюючи кекс до верху:

  Зображення сигарет Supersononic Candy

 • Покі / Мікадо

  Це бісквітні палички, покриті шоколадом, вони набагато міцніші, але не потрібного кольору:

  Зображення Chocolate Pocky

  Існує також ароматний печиво і крем, який продається як Pocky Panda , який є білим кольором і найбільш схожий на них. Для цього може знадобитися придбання в Інтернеті, хоча, як я ніколи раніше про них не чув:

  Зображення Pocky Panda

 • Вафельне шоколадне печиво

  Це просто трубочки вафельного печива, як правило, наповнені шоколадом, такі як DeBeukelaer Pirouline і Pepperidge Farm Pirouette :

  Зображення Pirouline

 • Приклейте цукерки та рок

  Дуже просто палички, зроблені з цукерок, я підозрюю, що Рок буде рідше зустрічатися за межами Великобританії, але Stick Candy слід знайти просто.

  Рок - це тверда цукеркова трубка товщиною до дюйма, яка могла б підтримувати стіл, не маючи на увазі кекс:

  Зображення Брайтон Рок

  Candick Candy - це в основному не зігнуті цукеркові тростини і менш товсті, ніж скеля, хоча дуже схожі:

  Зображення Stick Candy


2
Оце Так! Я подумав, що цукеркові сигарети пішли шляхом Додо! :) Приємний підсумок, +1, ласкаво просимо до досвідчених порад!
Jolenealaska
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.