Зневоднення трав - листя проти стебел


4

Я використовую свій дегідратор для зневоднення трав, таких як петрушка і кріп. Для збереження смаку використовую низьку температуру (95 F = 35 С). Темно-зелені листя, як правило, повністю сухі через кілька годин, але світло-зелені стебла залишаються трохи вологими.

Одного разу я зробив помилку, поклавши все разом у баночку; він спіймав форму протягом декількох днів, і мені довелося викинути її.

Я намагався вирізати стебла з листя і зневоднювати їх окремо, але це виявилося дуже трудомістким завданням, оскільки кожна частина має різну довжину, тому мені довелося вирізати кожен шматок окремо.

Що ти робиш?

Відповіді:


2

І петрушка, і кроп має багато смаку в стеблах.

Заморожування є гарним, як це запропонував Джо, але, можливо, подрібнення стебел машиною / шліфувальною машиною до висихання може допомогти цьому процесу. Відкиньте їх, якщо стебла дійсно деревні.


Моя дружина любить стебла, тому я думаю, що це відповідь.
Erel Segal Halevi

4

Не висушуйте стебла - відповідь, просто відкиньте їх. Я відриваю листя від стебел до або після висихання з тих самих причин, які ви описуєте - вони не добре просушуються. Для багатьох трав не так багато смаку в стеблах, як листя, так менше значення в сушці їх так чи інакше.


1
Ви можете кинути стебла, коли ви наступного роблячи запас. (заморозити їх, якщо це буде ще деякий час перед вашою черговою партією), щоб вони не йшли марно.
Joe
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.