Чому ми їмо незрілий перець чилі?


9

Багато видів перців, такі як перець Анахайм, перець поблано, перці серрано і перці жалапеньо - червоні, коли повністю дозріли, і зелені, а незрілі. Однак більшість часу я бачив ці перці на продаж, вони продаються, коли вони зелені (недозрілі).

Чи є певна причина, чому ці перці продаються до повного дозрівання?

Дякую!


Капсаїциноїди починають поступово накопичуватися в перці від початку його розвитку до максимальної концентрації. З цього часу спочатку спостерігається різке зниження загального вмісту капсаїциноїдів (32%) з подальшим поступовим зниженням до 80-го дня дозрівання . --From sciencedirect.com/science/article/pii/S0308814613019365
доктор Велизарий

Відповіді:


11

На деяких ринках ви можете придбати червоний халапеньо, але ви праві, більшість місць продають їх, коли вони ще зелені.

Вони продають їх з тих же причин, що продають зелений болгарський перець, який включає:

  • дехто вважає за краще ніжніші, трав’яніші нотки (або просто не знаю краще)
  • вони дешевші у виробництві (не потрібно чекати, коли вони дозріють, скорочуючи водокористування)
  • вони краще зберігають та транспортують (оскільки вони ще не дозріли).
  • це знижує ризик втрати врожаю (через погоду, жировики тощо від очікування, поки вони повністю дозріють)
  • це зменшує кількість необхідних для польових рук (оскільки вони не намагаються зібрати всі перці на піку стиглості)
  • якщо звільнить поле для іншої посадки.

Що стосується гострого перцю, він складніший за простий кольоровий болгарський перець - стиглі перці часто додатково обробляються (копчені або сушені), а потім продаються під іншою назвою:

  • chipotle == копчене і сушене халапеньо
  • анчо == висушений поблано
  • колорадо == стиглий анахайм

4
Я б заперечував, що "зберігати та відправляти краще" - це причина, що переживає .
FuzzyChef

2
@FuzzyChef: все ж ви все одно можете їх отримати на ринках фермерів ... так що це не єдина причина. У деяких випадках мені сказали, що на одному з фермерських стендів я потрапив, що вони навмисно підберуться рано, якщо наступного дня очікують дощу, і тому дощ не збиває речі, і вони не доведеться зробити якомога більше роботи під дощем ... але це пояснить лише перець "не повністю зміненого кольору", а не "ще повністю зелений".
Джо

5
Це правда, перці беруть довгу краватку, щоб червоніти . Усі моменти Джо хороші, але, на мою думку, особливо правдивий. Я садівник і продаю продукцію, можу засвідчити той факт, що зелений перець набагато дешевший і легший для вирощування. Також тому, що чим довше вони сидять на рослині, тим більше шансів з ними щось трапиться. Рослини також дають значно більше, коли плоди збирають зелені.
Дж. Мюссер

1
Джо: ну люди так довго їдять недозрілий перець (як 100 років), що ми звикли до них. І є кілька перців, які насправді мають кращий зелений колір, оскільки їх розводять саме для цього.
FuzzyChef

@ J.Musser: це хороший момент - кабачки, квасоля та перець дадуть набагато більше на рослину, якщо ви збираєте їх рано. (Я чув, що це тому, що рослина витрачає більше енергії на розвиток насіння; коли плоди вилучаються, рослини починають робити більше).
Джо

2

Якою б не була історична причина: сьогодні це, мабуть, "тому, що клієнти очікують, що вони будуть зеленими і матимуть смак як зелений халапено".

Можлива причина, чому халапенос є серед бажаних зелених: вони мають дуже насичений зелений колір (на відміну від блідо-зеленого у деяких інших різновидів річних), гладку шкіру і правильну форму, тому вони добре виглядають як кільця для гарніру і надають приємну текстуру, в той час як наявність потрібної кількості тепла для такого використання.

Колір та розмір інгредієнта дуже важливі для деяких кулінарів, коли справа доходить до вибору ... це частина аспекту "презентації" приготування ... "У цій страві відсутній зелений, круглий і ніжний елемент, і він міг би використовуйте трохи тепла і свіжих трав'яних нот ... ах, кільця з джалапено ... "


0

Старе запитання, але спроба відповіді нового члена. Я не можу коментувати конкретні згадані сорти, але бачив подібні речі.

Окрім усіх наданих відповідей, я вважаю, що це стосується і смаку. Для багатьох (індійських) рецептів є чітке запитання чи попит через різницю смаку. Зелений перець на смак відрізняється від червоного перцю, ніж сушений червоний перець, ніж подрібнений.

Я чув про кілька рецептів, де просять зелений і (мокрий / не висушений) червоний перець через смакові зміни.

З особистих спостережень смак і текстура зеленого перцю, безумовно, відрізняється від червоного, ще не висушеного, перцю. Для мене червоний, а не сушений перець на смак дещо солодший, хоч я би виявив зелений такий же правдивості дещо гарячішим.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.