Я неправильно зберігав ці картоплі (знайшов помилку всередині)?


9

У мене є 3-фунтовий мішок картоплі марки "Айдахо", який я придбав кілька тижнів тому. Всі вони виглядали добре (тверді і без паростків), коли я пішов їх дістати днями, крім одного. У цього на ньому був білий наліт діаметром близько 2 сантиметрів, а потім з нього просто виповзла маленька червона комаха! Він був довжиною близько сантиметра і був дуже темно-червоного кольору.

Тож мої запитання були:

  1. Я зберігав їх неправильно? Я маю їх у кухонній шафі, оскільки це найтемніше місце у мене, і я залишив їх у оригінальній сумці.

  2. Чи безпечно їсти іншу картоплю? Я викинув цю, про яку йдеться, але мені цікаво, чи гарна ідея викинути й інших.


Насправді це дуже багато на тему :-)
HenningJ

Відповіді:


9

Картопля та листя рослини - це бенкет для багатьох комах, корисні для деяких, не дуже гарні, але, наскільки я знаю, жодна, яка не принесе вам ніякої шкоди. Як казали бмаргулі, не переживайте над цим.

Якщо ви "справді" зацікавлені, ви можете подивитися на цьому веб-сайті, щоб побачити, чи можете ви помітити свого "badguy" :)

Домашня сторінка картоплі


Дякуємо за посилання! Принаймні я знаю, що ці фактори не шкідливі!
Криптик

7

Картопля - це клопи. Помилка, можливо, потрапила у ваше місце зберігання, або вона може зачепитися за шпони. Вважайте голосуванням впевненості, що картопля насправді їстівна. Я б не кинув одного з комахами; Я б його «налагодив», а решту приготував.


+1 Дякую, це цікавий спосіб подумати над цим
:)

1
"Вважайте це голосом впевненості, що картопля насправді їстівна" - Я б не розраховував на голоси інших тварин ... наша собака їсть що-небудь, від тканинного паперу до виділень інших собак ...
Ерел Сегал Халеві
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.