Зробити шоколад з високою температурою плавлення?


9

Чи можна зробити щось із шоколадом, що підвищить його температуру плавлення?

Я запитую, тому що це питання хотів отримати спосіб пилу в космос, який можна було б зробити, укладаючи його в шоколадні стружки, але щоб мати найкращі шанси на успіх, шоколад повинен мати більш високу температуру плавлення. Так чи можна на це вплинути, і якщо так, то чим?

Відповіді:


4

Шоколадна стружка, виготовлена ​​для випічки, має більш високу температуру плавлення.

Типовими хитрощами, якими користуються виробники шоколаду, є зміна в'язкості шоколаду шляхом додавання гелю, як ксантанова камедь або гліцерин. Інший трюк - ввести в шоколад більше води за допомогою емульгатора, такого як лецитин. Всі ці прийоми важко зробити в домашніх умовах, оскільки вони вимагають багато годин перемішування шоколаду, щоб уникнути хрусткості. Патенти часто дають рецепти.

Можна придбати шоколад із більш високими температурами плавлення. Вулкан Каллето плавиться при 55 ° С, найвища температура плавлення комерційного шоколаду, про який я знаю, але поки не продається. У багатьох комерційних шоколадних батончиках, таких як тропічний бар Hershey's у військові часи , використовується шоколад, який включає ці методи, як і кулінарні вироби Nestle Toll House .


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.