Рівномірне нагрівання: товщина сковороди проти розміру електричних елементів


4

Нещодавно я почав переходити на сковороди з алюмінієвого сердечника, і однією із властивостей різних пропозицій є товщина - як правило, товстіший сендвіч містить товший шар алюмінію і, таким чином, має більшу здатність рівномірно розподіляти тепло по всій поверхня для приготування їжі.

Але наскільки це має значення, якщо сковорода розміщена на елементі електричної котушки, діаметром якого майже такий же великий, як площина, на якій вариться?

Анекдотично, я помітив, що "відносно тонка" (можливо 2,2 мм) недорога сковорода Calphalon 10 ", здається, чудово справляється на 6-ти" котушці, навіть для завдань з високим нагріванням, таких як зварювання м'яса. На противагу цьому, 3-шарова 3-шарова сковорода з соусом 11 "(3qt) останніх" не так, як вони раніше їх робили ", товщиною 2,75 мм або близько того показує певну холодну область, де вона простягається далеко за котушку, щоб зустріти вертикаль боковини.

Нещодавно я модернізував майже 8-дюймовий елемент, і я купую сковороду розміром 12 дюймів, яка матиме варильну поверхню в діаметрі близько 9 ". Враховуючи низькі показники роботи великої каструлі з соусом, я спробую спробувати відстежити внизу одне з небагатьох пропозицій товщиною досі 3 мм і більше. Але враховуючи, що зона приготування ледь вийде за межі котушки, мені цікаво, чи варто це майже вдвічі більше ціни, яку я повинен був би заплатити за товщину 2,2 мм? Зрозуміло, що 3 мм каструля, ймовірно, буде набагато краще, ніж 2,2 мм, якщо використовується на елементі 6 ". Або, переходячи до іншої крайності, конструкції з товстого алюмінію та лише тонкої нержавіючої підкладки, як All-Clad MC2, мабуть, мали б найкращий тепловіддачу, за певної вартості та довговічності.


Я в кінцевому підсумку заплатив трохи більше за відносно товсту 12-дюймову сковану сковороду, але за іронією долі я використав її лише кілька разів.
Кріс Страттон

Відповіді:


2

Спіралі електричної духовки включаються та вимикаються постійно, а температура котушки залежить від співвідношення між періодами охолодження та періодами нагрівання.

Товстіші сковороди виступають акумуляторами тепла, дозволяючи плавніше переходити між цими періодами. Вони нагріваються повільніше і остигають повільніше, тим самим роблячи температуру більш стійкою.

Інший голос для більш товстих сковородок - це те, що вони заважають їм максимально викривитись - металеві контракти і розширюються при зміні температури. Дешева сковорода через деякий час викривиться і перестане утворювати хороший контакт зі спіраллю електричної плити, що призводить до нерівномірності приготування.

Сподіваюся, що це відповість на ваше запитання.


Викривлення - це хороший момент, хоча я думаю, що більшість розглянутих сковородок є досить великими, щоб бути відносно стійкими до цього. Їзда на велосипеді - це цікаве запитання - моє відчуття кишечника полягає в тому, що це, мабуть, досить швидко, що навіть сковорода середньої товщини вирівняє це, але це може бути щось варте вимірювання. А може бути, «швидка ШІМ» має бути точкою продажу електричних діапазонів.
Кріс Страттон

-2

коли мова йде про рівне нагрівання, нічого не б'є чавун! краще для вас додає і зберігає аромат і залізо, що є загальною дефіцитом. інші сковороди мають місце у світі. Мені дали чавунні сковороди четвертого покоління, які розбивали твори. У мене є лише 3 сталеві каструлі з соусом і одна сковорода з тефлонових яєць. я знаю, чавун не в стилі, але якщо ви правильно їх підтримуєте. онуки ваших онуків можуть користуватися ними. це вкладення у 4 життя


2
Це насправді не відповідає на поставлене запитання. Ви можете віддати перевагу чавуну, але все одно існуватиме однакове порівняння між різними чавунними каструлями. Що стосується матеріалів, алюміній різко перевершує чавун для передачі тепла в 3–4. Деякі люди готують з товстого алюмінію - звичайного, анодованого, з антипригарним покриттям або з тонкою нержавіючою підкладкою зсередини .
Кріс Страттон

Це виконує передачу тепла. Але не при затриманні тепла і розподілі тепла, що є справжнім серцем вашого питання. Це не так добре, як він передає тепло, наскільки добре розподіляє тепло. Якщо ви хочете приклеїти алюміній, краще перейти на газ. 15 років перебування шеф-кухаря навчили мене річ-дві, яку неможливо розвінчати продажами, а фантазії доповнює, щоб ви могли придбати за ціною кухарського одягу. Ви хочете навіть нагріти газ або чавун, то найкраще ставити, що крадене серцевина допомагає, але алюмінієвий сталевий сердечник є дивовижним при переміщенні тепла через нього і поза ним, але не дуже рівномірно.
Хіт Джеймс Кадрієль

Вся справа в тому, що "розподіл тепла" - це передача тепла, горизонтально через поперечний переріз. І фізика каже, що алюміній робить це в кілька разів краще, ніж залізо.
Кріс Страттон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.