Джулія Чайлд - оволодіння мистецтвом французької кулінарії - добре для Кошер? [зачинено]


8

Ми з нареченою любимо готувати. Ми любимо кулінарні книги, але часто виявляємо, що вони є марними в сучасному світі Інтернету, де існують усі сайти рецептів. Оволодіння мистецтвом французької кулінарії - це класика, яка представляє собою не просто перелік рецептів (як я знайшов багато інших «кулінарних книг»), а щось інше. Я хочу її придбати для неї - але проблема полягає в тому, що ми тримаємо кошерну кухню, тобто не змішуємо м'ясо і молоко. Дитина відома своїм всюдисущим вживанням вершкового масла та вершків. Чи корисна ця книга на кошерній кухні, чи це безглуздо, оскільки всі рецепти вимагають змішування молока та м’яса? У мене є відчуття, що для багатьох рецептів ви можете просто вирізати вершкове масло, але хіба не сенс у тому, щоб мати рецепт, щоб його слідувати?


Я голосую за те, щоб закрити це питання поза темою, оскільки мова йде про те, чи стосуються релігійні обмеження до конкретної страви
rumtscho

Відповіді:


6

Я думаю, ви повинні взяти його зі своєї публічної бібліотеки і добре поглянути на це. Таким чином, вам не доведеться купувати його, і ви можете переглянути всі рецепти. Якщо ви побачите там достатню кількість рецептів, які вам не потрібно змінювати, або просто потрібно міняти їх мінімально, то ви можете виправдати її придбання. Якщо ваша бібліотека не переносить її, ви можете отримати міжбібліотечну позику в іншій бібліотеці десь в іншому місці, або ви завжди можете попросити її. Більшість бібліотек справді добре купують книги (CD, DVD та ін.).


2

Якщо ви не тип, який повинен дотримуватися рецепту до листа, тоді купуйте книгу. Ми тримаємо кошерну кухню, і ми постійно отримуємо ідеї з кулінарних книжок «лотка».


1

Одна з речей, які мені подобаються в оволодінні мистецтвом французької кулінарії, - це те, що в рецептах ідеться про те, як це робити. Наприклад, в рецепті смаженої курки Джулії Чайлд використовується вершкове масло (для якого, звичайно, ви можете замінити паревий маргарин для невеликої зміни смаку), але він також триває 3 сторінки і містить пропозиції щодо гарнірів, рекомендацій щодо вина та інструкції, як приготувати соус із сковородок з соків. Просто читання рецепту навчило мене багато чого з усієї філософії щодо їжі у французькому стилі - це не рецепт лише для курки, але це ціла страва, що мислиться як одна одиниця.

Це також захоплююче, оскільки овочеві рецепти здебільшого готуються набагато довше, ніж пропонується зараз, і готуються з великою кількістю вершкового масла та вершків.

Я скажу вам, що я не використовую кулінарну книгу так часто, як деякі мої інші. (І я також тримаю кошерну кухню.) Але я люблю її читати, щоб отримати ідеї щодо їжі та приготування. І як вказала Джейнл, ви можете замінити багато страв. Насправді маргарин та фальшиві вершки (соєві чи будь-які інші) подаватимуть у більшості страв, які не містять свинини чи молюсків. І більшість овочевих та рибних страв буде добре, як і для молочної їжі.


0

Це може бути корисним, але, напевно, не варто купувати. Моєю рекомендацією було б переглянути книжковий індекс.

Окрім усієї заміни вершкового масла, яка не спрацює з усіма рецептами, існують також рецепти молюсків, наприклад термідор омарів, який буде для вас марним. Рецепти десерту, напевно, всі корисні, але я не впевнений, чи варто того. Я думаю, це залежить від вашого нареченого, я був би розчарований купою рецептів, які я ніколи не міг би використати.


Як згадувався вище рецепт, я знаю, що є багато хороших рецептів, які я не буду використовувати, тобто молюски. Але це не означає, що я не можу їх адаптувати чи підлаштовувати під мої потреби.
Джейсон

0

Я думаю, це все одно було б дуже корисно. Я вегетаріанець, тож ви можете собі уявити, який високий відсоток оволодіння мистецтвом - це рецепти, які я не можу безпосередньо використовувати. Але те, що я дізнався про техніку з цієї книги, - безцінне.


0

Я також зберігаю кошерну кухню і люблю свої копії «Радості кулінарії» та «Освоєння мистецтва французької кулінарії». Існують заміни багатьох інгредієнтів (Краб замість Краба, заміна соєвим м’ясом), рецепти та методи прекрасні.


0

Я не єврей і не практикую кошер. Я маю грубі знання про кошер, як "не готуйте / не їжте м'ясо та молоко (молочні продукти) разом" або "не їжте свинину". Я також знаю, що Кошер - це набагато ширше поняття , не обмежене цими двома заборонами. Французька кухня в цілому, очевидно, не кошерна ні в якому разі, навіть самими обмеженими визначеннями "кошер" і "французька кухня". Отже, оволодіння мистецтвом французької кулінарії - це не книга, написана для кошерної практики. Модифікація залежить від ваших переконань, до рівня, який ви практикуєте кошерно.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.