Чи є якісь прийоми, щоб «обдурити» при приготуванні різотто?


8

Приготування різотто вимагає неабиякої уваги та роботи, додаючи за часом ковш з майже постійним перемішуванням. Хімічний процес , за це має сенс для мене. Чи є способи скоротити цей процес? Мені б хотілося зробити різотто з трохи меншою увагою. Мені цікаво, чи деяка гібридна техніка раннього уваги, а пізніше просто додавання рідини і давання їй кипіння (або, можливо, зворотне) може дати подібний результат з меншою роботою.


Я знаю, що знаю, але це різотто, якщо воно не зроблене з любов'ю, ніжністю та турботою, воно просто не різотто вже
dassouki

3
Моя мати любить свою мішалку для приготування різотто (щось подібне: amazon.com/StirChef-Saucepan-Stirrer/dp/B0000TPBYG ). Це не зменшить час, необхідний для виготовлення різотто, але може допомогти звільнити вас.
Iuls

Відповіді:


6

Насправді я виявив, що постійне перемішування мало впливає на кінцевий продукт. Ви можете просто жорстко розмішати в останню хвилину і досягти подібних результатів. Не вірите мені? Спробуйте самі, і побачите.

Ще одна хитрість - попередньо приготувати рис. Просто дотримуйтесь стандартного рецепту різотто, але припиніть готувати рис приблизно на півдорозі (приблизно 10 хвилин або майже до альденти). Процідіть запас з рису і вилийте його на деко, щоб швидко охолонути. Ви можете холодити його до доби. Щоб закінчити це, просто виберіть місце, де ви зупинилися, і - presto - ви просто вирізали половину часу приготування.

Ура!


1
Я загалом погоджуюся з цим. Я більше ворушився, ніж Дерек, але точно не постійно. Можливо, 20 секунд через кожні 3 хвилини.
Майкл Наткін

Технічно ви просто поширили час готування на два дні у вашому другому випадку ...
йоссар

Я припускав, що ви готуєте його для гостей чи вечеряв. Повірте, вони подумають, що ти чарівник. Крім цього, немає дійсно "простого" способу швидкого доступу до цього процесу. Рис повинен варити. Простий і простий. Єдине, що я можу придумати, - це накрити рис запасом і потрошити його в мікрохвильовій печі на кілька хвилин, перш ніж завершити його традиційним способом.
Дерек Хунзікер

4

Схоже, що найближчим можна додати багато сиру та вершкового масла (для вершків) і рідше перемішувати. Цей рецепт слідує цій хитрості, використовуючи кришку горщика на відміну від традиційного різотто.

Якщо у вас є плита під тиском, ви також можете охолодити її, щоб зробити якусь роботу за вас, як це видно в цьому рецепті . Трюк там, як пропонується багатьма подібними рецептами різотто з плитою під тиском, починається з високого тиску і швидко випускає пар.


4

Марк Бітман думає, що це можна зробити простіше, дивіться тут . Він поставляється з відео.


так що ви вважаєте, що трюк - це додатковий жир? Кількість бульйону? Якщо я хотів би спробувати перекласти це на інший вид різотто - скажімо, кукурудзяне різотто, відповідне для цього часу літа (принаймні на моїх широтах), здається, що це повинно працювати, але мені цікаво.
justkt

4

Якщо ви "Google запекли різотто", ви можете отримати безліч рецептів та коментарів. Загальна думка полягає в тому , що це не зовсім так , як вершковий постійно перемішуємо піч топ - версії, але більшість людей ніколи не знали б це не було зроблено на вершині печі , якщо ви не говорите їм.


Це стає моїм голосом як самим методом "встановіть його і забудьте", але він справді не виходить як власне різотто в моєму досвіді. Це приємно, і просто, але не правильно.
bikeboy389

1

Хоча це не зовсім "чіт", це може допомогти прискорити виготовлення різотто. Ви парі відваріть рис, тож він частково готовий, коли прийде час насправді його зварити.

Ніколи не замислюєтеся, як вони отримують різотто так швидко готувати на виставах, як "Кухня пекла?" Пар-кипіння.

Ось посилання на те, як це робиться: http://chowhound.chow.com/topics/601758


1

Є один рецепт різотто, який не потребує такої великої уваги: ​​"Різотто алла пілота". В основному ви відварюєте рис в підсоленій воді, а потім перемішуєте - обсмажуєте його з особливим подрібненим італійським ковбасним м’ясом (званим "песто", але це не той песто). Потім ви додаєте Грану або Парміджано.

alt текст


0

Якби подібний обман був справді можливий, люди зробили б це так. Це сказало: Я сам спробував скоротити різотто. Це можливо: зробіть партії рідини більше, і ви все одно отримаєте смачну страву з рису. Це просто не буде так добре, як це було б інакше.


0

Вам не потрібно помішувати «майже постійно», і ви можете додавати рідину у більшій кількості, я думаю, для менш ідеального різотто, для менших зусиль. Але я все ж думаю, що вам слід рівномірно додавати рідину протягом усього процесу.

І багато масла перемішується наприкінці, як тільки він вимкнеться з тепла, це швидкий і простий шлях до вершкового закінчення.


0

Якщо ви додасте потрібну кількість рідини після збивання, ви можете залишити її в спокої, поки вона в основному не зварилася. У цей момент переконайтесь, що він не застряг.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.