Наскільки далеко перед подачею можна посмажити яєчня?


8

Недавнє запитання задає питання, як смажити яйця у великих масштабах . Це спонукає мене запитати, чи можна смажені яйця заздалегідь смажити і охолоджувати для подальшого повторного розігрівання, або альтернативно тривалий час зберігати в теплі? Якщо останній випадок є варіантом, яка ідеальна температура для їх утримання?


1
На розгляд розігрівання не має особливого сенсу. Повторне нагрівання, ймовірно, займе стільки, скільки початкове приготування.
Кріс Штейнбах

Відповіді:


8

Дивно, але яйце - це найважче у приготуванні. Макдональдс подає багато яєць у своїх меню для сніданку, і вони ще не знайшли способу масового приготування / приготовлення цих присосок. Тому я сумніваюся, що це можна зробити.

Я спробував наполовину готувати яєчня раніше, а потім закінчував їх згодом, і в кращому випадку результат був лайним.

Я сумніваюся, що ви можете це зробити з яєчнями, оскільки жовтки та білки змінять фізичні властивості при нагріванні / охолодженні / повторному нагріванні


2
Найкраща відповідь тут. Якщо це можна зробити достроково з невеликими втратами в якості, ви б побачили, що це робиться на місцях масової підготовки, таких як McDonald's. Вони цього не роблять, що є відповіддю саме там.

2

Яєчня в кращому випадку з моєї точки зору збережеться кілька хвилин.

Якщо їх тримати досить гарячими протягом певного часу, щоб вони залишалися смачнішими, то вони будуть готувати далі.

Якщо вони охолонуть, їх потрібно буде розігріти з подальшим приготуванням супутника.

Я тримав смажені яйця, приготовані на своєму попереджувальному лотку духовки, пару хвилин, поки щось ще закінчилося, діти спускалися вниз, але не більше.


2

Ви можете зберігати варені яйця довгий час, поки ви припините готувати, після того, як вони дістануться потрібної температури. По суті, ви яєць, що підкопують яйця, потім ковзаєте їх у миску з крижаною водою. Потім їх можна заморожувати до 48 годин. Для подачі просто прогрійте в рідині для браконьєрства.

Для всіх інших застосувань для яєць ваші результати будуть набагато кращими, якщо готувати свіжі та готувати яйця потрібно так мало часу, що ви б набагато краще просто приготувати на замовлення.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.