Послідовно отримуючи cannoli оболонки з їх форм легко


3

Коли я смажу раковини cannoli, я вважаю, що близько чверті з них - мабуть навмання - прилипають до своїх форм так, що їх важко або неможливо видалити без порушення.

Дві тактики, які я використовую для боротьби з цим - які роблять різницю, але не 100% - повинні розпилювати форми досить сильно з рослинною олією, перш ніж обгортати листи, і обернути вільно. Я не обертаю лист міцно навколо форми.

Коли ви розмотуєте, я вважаю за краще зачекати, поки оболонки будуть повністю прохолодні. Потім, для тих, хто прилипає, захоплюючи корпус (якомога твердіше, не відразу розбивши його) і злегка скрутивши його або цвіль, часто допомагає вирватися. Іноді корпус пошкоджується, хоча іноді він взагалі не відривається, не розбиваючись.

Тісто виготовляють з овочевим шоркінгом (на жаль, свинина не є можливістю: вони повинні бути вегетаріанськими), універсальна борошно, вино і цукор, і просунути на просвічуванні на макаронній машині. Я надзвичайно задоволений продуктом, але я готовий змінити формулювання, якщо дані свідчать про те, що, наприклад, занадто багато вологи. (Хоча на цьому етапі я намагався зробити тісто настільки сухим, наскільки це можливо, поки все ще збирається разом, і це, здається, не має ефекту.)

Які інші можливості я відсутній? Що я можу зробити, щоб зробити розпакування більш надійним?


Я не роблю їх, але найбільш схоже, що я роблю (печиво "розетка", смажене на цвіллю), припускає, що можливе розігрівання цвілі у фритюрниці, а розпалювання гарячого (хоча ваш досвід розморожує холод краще) - розжарювання гаряче, є невелика гнучкість лишала у смаженому продукті - одного разу холодне, це - крихке. Цей рецепт / метод не розігріває, але розморожує: foodnetwork.com/recipes/alexandra-guarnaschelli/…
Ecnerwal

Дякуємо за інформацію, @Ecnerwal; Я не можу бачити себе, намагаючись обернути тісто навколо гарячої форми, але я обов'язково погляну на цю статтю.
Josh Caswell

Відповіді:


2

Іноді найпростіші рішення є найкращими. Я виявив, що просто збільшення кількості масла на формах робить оболонки ковзають чисто кожен раз.

Там повинна бути помітно товстий шар масла на частинах цвілі, що лист стосується. Я скористався для використання нафти з рослинної олії (каноли), а не спрей. Я маю форми у каструлі, ливаю нафту нагорі їм, та тоді потурбуюсь щоб згорнути кожну форму у нафті до пальто це ретельно перед тим як обернути аркуш навколо це.

Це дивно для мене, що так багато нафти потрібно, коли річ ось-ось буде занурена в нафту, але це робить значну різницю, і, здається, не впливає на текстуру оболонки.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.