Магазин авокадо за скажіть місяць


4

Чи є спосіб зберігати авокадо, так що якщо я придбаю їх сьогодні в супермаркеті (зелений і незрілий), то через місяць я зроблю їх готовими і дозрілими?

[Я не думаю, що це дублікат, я подивився на інші питання авокадо, і ніхто не відповідає на це конкретне питання.]


з цікавості, чому ви хочете зробити це?
rbp

У моєму випадку: Авокадо, мабуть, продавалося ($ 0,59 кожен, не отримує набагато дешевше, ніж у Мічигані, США, де я), тому я вирішив запастися.
Kenny LJ

Хіба не один з тих речей, які запечатують харчові продукти, працюють для цього? Це в основному створює герметичний мішок з пластиком і може зберігати багато речей протягом тривалого періоду часу
Huangism

Відповіді:


3

Щоб уникнути дозрівання в холодильнику, висушіть незрілі авокадо і вакуумний мішок, або помістіть їх у щільно закриті мішки, виключаючи стільки повітря, скільки можливо. Зберігайте їх так протягом чотирьох-п'яти днів, якщо холодильник. Потім перенесіть їх у типовий не зовсім герметичний контейнер у стилі холодильника. Переконайтеся, що вони залишаються сухими

Обмежуючи їх здатність поглинати кисень, СО 2 вони виганяють будуть повторно поглинені. Це CO 2 "Шок лікування" є те, що використовується для морських вантажних авокадо по всьому світу

Будьте обережні при обробці, щоб не синяти їх. Будь-які синці почнуть процес дозрівання

Купуйте звичайні незрілі авокадо, які виглядають в хорошому стані, і не були грубо оброблені

Більшість авокадо дозрівають через два-три дні після видалення з холодильника, якщо залишити сидіти в теплому і сонячному місці


2

Якщо ви купуєте їх жорстко, і негайно поміщайте їх у холодильник, ви, мабуть, отримаєте місяць з них. Після охолодження їм потрібно більше часу для дозрівання при кімнатній температурі. Тому перевірте їх за два дні, перш ніж ви захочете їх використовувати. Якщо вони все ще трохи тверді, залиште їх у паперовому мішку на прилавку двічі до тих пір, поки ви не охолодите авокадо тієї ж жорсткості.


1
Це інша відповідь тут припускає, що якщо ви зберігаєте його в холодильнику на деякий час, якщо ви згодом виймете його знову, він, можливо, ніколи не дозріє. Ваша відповідь, здається, суперечить цьому твердженню. Чи потрібно відповісти? Дякую.
Kenny LJ

@KennyLJ З мого досвіду, він буде дозрівати, і, швидше за все, буде насправді бути дозріла або близько до неї після цього довго в холодильнику. Я ніколи не тримав авокадо настільки довго, але маю охолоджений авокадо, який наблизився до того, щоб бути дозрілим до того, як я був готовий до них, і дозрівання потім було сповільнене, але не припинене.
Jolenealaska
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.