Чи існує спосіб виготовлення стисненого кавуна без вакуумної машини?


9

Я маю на увазі приготувати страву із стисненого кавуна, але у мене немає доступу до вакуумної машини. Я один раз намагався використовувати вагу, але вона просто тріскається, оскільки тиск все з одного боку. Думки? Якщо ні, то чи можна це зробити за допомогою домашнього вакуумного приладу для зберігання їжі замість вакуумної машини ресторану? А як з більш щільною їжею, такою як їдальня або огірок?


Чи можете ви розширити питання, щоб побачити, чи достатньо домашнього вакуумного апарату чи вам справді потрібен камерний вакуум? Мені було цікаво те саме, і я збирався задати те саме питання.
йоссар

Мене також зацікавив би більш загальний випадок. У мене були стислі огірки, які теж були дуже приємні.
йоссар

Я зробив це питання більш загальним для обох коментарів йоссаріана.
Майкл Наткін

Дякую! Я впевнений, що моя відповідь нижче неправильна. Я також додав тег sous-vide, оскільки так Томас Келлер класифікує ці страви.
йоссар

Відповіді:


5

Не пробував, але тут: http://newmountaincookery.typepad.com/a_new_mountain_cookery/2008/06/compress-wate.html

Посилання пропонує наступну техніку:

  1. Шматочки вакуумного ущільнення кавуна (якщо у вас його немає, просто покладіть його в мішечок ziploc і вийміть якомога більше повітря)

  2. Заморожуйте його на ніч

  3. Вийміть його і відтайте


Гарна порада! Я зачекаю і побачу, чи є якісь інші не менш геніальні пропозиції, але це може бути найкращою відповіддю, і я думаю, що це буде так само добре працювати з огірком і т. Д.
Майкл Наткін

@Michael - Це була забавна синхронність, оскільки я перебирав свої теги things_to_try на смачненьке і перебігав на підказку mtncookery і ваше питання майже в той самий час. Я також мушу його зняти, оскільки це головний сезон кавунових Hermiston тут, в Орегоні.
wdypdx22

Так що це повністю спрацювало, принаймні, з огірком. Він вийшов з морозилки, але ніяк не м'ясистий, дуже схожий на стиснуту диню, яку я мав у ресторанах. Ви можете нарізати його тонким, і він напівпрозорий, і ви можете практично віджати воду з нього. І це гнучко. Дуже, дуже круто. Дякую!
Майкл Наткін

2
Я знаю, що це стара відповідь, але будь-який шанс ви могли б зайняти кілька хвилин, щоб узагальнити основні моменти вашого посилання? Посилання не так корисні без контексту, і якщо цей блог коли-небудь вмирає, то ця відповідь помирає з ним.
Ааронут

FWIW, заморожування проти стиснення дає різні результати та текстури. Заморожування розбиває клітинні стінки і має результат «мушер». Стиснення видаляє повітряні простори між стінами. Крім того, можна комбінувати компресію з ароматами, які з цією технікою заморожування ви не можете зробити так добре. Стиснення насправді виштовхує ароматизовану рідину в повітряних проміжках між стінками клітин - наприклад, стиснуті ананасові списи з ромом Малібу, схожі на укуси Pina Colada.
Адісак

1

Я хотів зробити це вдома деякий час, але стурбований тим, що нічого, крім вакуумної камери, справді не буде працювати. Томас Келлер у "Under Pressure" говорить "Стиснення, яке вимагає великого тиску ..." Крім того, моє розуміння полягало в тому, що стискання не руйнує клітинні стінки, а навпаки, евакуює простір між клітинами, створюючи щільну, чітку текстуру з посилений аромат (однакова кількість аромату за меншої кількості місця). Це, безумовно, це описав Марк Хоппер з Бушона Лас-Вегаса, якому приписують придумати техніку. Я думаю, що методи, які не використовували вакуум (вага, заморожування), мають тенденцію до руйнування клітинних стінок, а не просто втягування клітин у більш щільну упаковку.

Я здогадуюсь, що домашній вакуумний ущільнювач недостатньо міцний, щоб створити необхідний вакуум, але я його ніколи не перевіряв. Цитата Томаса Келлера та відсутність цієї методики у популярних суве відео в домашніх блогах робить мене трохи скептичним, що це можливо з дешевшими домашніми моделями. Кулінарія Sous Vide перераховує два питання з вакуумними машинами домашнього стилю, рідина, яка витягується з фруктів, може засмітити машину, а вакуум недостатньо сильний.

Трохи подальше читання показує більш принципову проблему з домашнім вакуумним ущільнювачем. Читаючи нитку sous vide на egullet, я знайшов допис від Dougal, який отримує більш фундаментальну різницю між камерою та домашнім вакуумним ущільнювачем.

У мішка майже немає жорсткості - якщо є різниця тиску між однією стороною пластикової плівки та іншою стороною, плівка просто згинатиметься і розтягуватиметься, щоб зняти різницю тиску. Єдиний спосіб, коли може існувати різниця тиску всередині і зовні утримується, якщо це може протистояти силі, що виникає внаслідок різниці тиску. Сумка просто не може. Однак «жорсткий» контейнер може. Всередині гнучких мішків тиск закінчиться атмосферним - незалежно від насоса.

Отже, більш фундаментальною проблемою для домашнього ущільнювача є тиск поза мішком, а не в. Домашній ущільнювач із мішком (а не з каністрами) може виштовхувати повітря, але не створювати сильний вакуум. Камерний герметик обходить це, створюючи однаковий вакуум з обох боків мішка.

Я впевнений, що я помиляюся, тому що я хотів би зробити Стейк-тартар Томаса Келера з яєчним жовтком (він же кавун з манго).

Клянусь, це фрукти


Оскільки стінки клітин жорсткі, я не думаю, що існує якийсь спосіб їх стиснення, не розриваючи принаймні деякі з них.
кевін

@Kevin, я справді не знаю. Жоден із джерел, в яких я не можу знайти розмови про розрив клітинних стінок, вони просто обговорюють евакуацію повітря між клітинами. Ось так це пояснив Марк Хоппер, шеф-кухар, який приписав
йоссар

Дуже корисна відповідь! Мені суперечило, чи варто віддати зірку цьому чи техніці заморожування. Я вибрав заморожування лише тому, що я оптиміст, тому я вибрав відповідь, яка сказала, що маю надію :).
Майкл Наткін

@michael, очевидна відповідь: спробуйте спочатку, зірочки пізніше. ; o)
йоссар

Дійсно, я зміню зірку, якщо спробую її, і вона не спрацює.
Майкл Наткін

1

Як камера, так і простий вакуумний герметик справляють однаковий тиск, коли процес закінчується. Це було б 15 фунтів на квадратний дюйм. Камерний процес має додатковий крок, і це важливо. Коли вакуум втягується в камеру, їжа потрапляє безпосередньо у вакуум, і повітря зсередини їжа може дифундувати. Це можна побачити як ефект "кипіння" у відео. Потім, коли робиться ущільнення і продувається камера, їжа стискається. Це набагато ефективніше, оскільки рідина може примусити потрапляти в ту частину їжі, яка містила повітря. За допомогою простого ущільнювача пластиковий пакет відразу примушується до їжі, і це запобігає попаданню повітря з їжі.


0

"Камерний герметик обходить це шляхом створення однакового вакууму з обох сторін сумки."

Якщо у вас вакуум, тобто однаковий тиск з обох боків мішка, то на вміст пакетика не виникає ніяких зусиль.

Процитуючи Томаса, "Помістіть шматочок кавуна в мішок і вакуумну упаковку на найвищому рівні".

Тиск на кавун виходить з атмосфери, що рівномірно тисне на всі поверхні мішка, намагаючись зробити його меншим. Ось чому ваги не будуть працювати, вони тягнуться лише з двох боків кавуна.

А


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.