Чи потрібно мені хліборобку?


9

Я хотів би спробувати свої сили в випічці власного хліба. Чи потрібен хлібороб, щоб отримати гідний хліб? Чи є якісь переваги використання хлібопічки проти моєї звичайної духовки?

Відповіді:


15

Вам абсолютно не потрібен хлібопічка для хорошого хліба. Вони заробляють хліб щонайменше 22000 років, і я обіцяю, в переважній більшості тих, хто мав би виробник хліба, змусив би вас забити камінням як відьму (якби у вас була електрика, щоб запустити його). Однак хороший виробник хліба значно скоротить час, який вам доведеться витратити на виготовлення хліба. В основному, хліб вручну вимагає декількох годин і багато фізичного замішування, щоб виробити клейковину, яка надає хліб його структуру, і в хлібопічці ви скидаєте інгредієнти, включаєте його і виходите, а потім повертаєтесь і насолоджуєтеся свіжим хлібом .


3
Якщо у вас є змішувач для підставки, ви можете розім’яти його, використовуючи його гачок для тіста; що економить час і сили. Звичайно, одна з речей, яка мені найбільше подобається в процесі приготування хліба, - це можливість вийняти мої розчарування на тісті під час його замішування. ;)
Іул

4
Як коментар Саржа, так і пропозиція Iuls про те, що ви використовуєте гачок для тіста, виявлені на місці. Я рекомендую мікшер для підставки, оскільки хоч хлібопічка не надто погана для змішування та замішування хліба та надання теплого піднімаючого середовища, вони смердять при випічці хліба. То чому б платити за міні-духовку, яку не варто використовувати?
Майкл Наткін

6

Я погоджуюсь, що тобі не потрібна машина для хліба, але це дуже полегшує людину, яка новачка в хліборобстві.

АЛЕ ... вам також не потрібно робити тонну розминання. я нещодавно був у селянських хлібах типу "не замішувати", і вони розгойдують мій світ. це той рецепт, з якого все почалося. це дуже просто, але якщо ви не впевнені, починайте з хлібопічки і переходите до цього: http://www.nytimes.com/2006/11/08/dining/081mrex.html

Остання пропозиція: не витрачайте багато тіста (ха-ха) на хлібопічку. У магазинах ощадливості можна знайти безліч ідеально хороших машин. Я рекомендую бренд Breadman, якщо ви можете знайти його - я використовував його протягом 8 років, і він так сподобався, я взяв другий, як резервне копіювання в ощадливості за 5 доларів.


6

Я люблю коліна хліб, це щось робить для вашої душі. Відчуйте, понюхайте і розслабтесь - я не отримую цього з гаків для хліба - але ця частина процесу не для всіх.


4

Замість того, щоб інвестувати в хлібопічку, якою я володію і ніколи не користуюся, вкладайте кошти, щоб стати впевненим у своєму тісті. Я серйозно не можу сказати занадто багато про учень хлібопекарської справи . Якщо ви володієте ложкою, мискою і духовкою (в ідеалі також каменем для піци, але каструля з простирадлом зробить за дрібку), ви можете почати робити хліб із цієї книги, яка в 10 разів краща за все, що коли-небудь вийшло моєї хлібопічки. Однак не для всіх. На багато хлібів потрібні два дні, на деякі потрібні три. Щось простіше, член сім’ї, котрий роками клявся на хлібопічці, кляється майстром хліба за п’ять хвилин на день за майже рівну зручність та набагато кращий смак.

У мене є мішалка для підставки, але іноді пропускаю замішування за допомогою гачків для тіста, що, як було сказано, просто для радості замішування вручну. Ви навіть не знаєте, як розслабляючий витрачати п’ятнадцять хвилин на робоче тісто після довгого робочого дня, якщо ви ще цього не пробували. І на моїй думці мало на кухні перевершує відчуття, як формувати бульок або рулет обіду в акуратний, щільний куля.

Яка хлібопічка отримає вам зручність. Єдиний раз, коли б я міг би скористатися цим, - це, якби я захотів зранку кинути інгредієнти в свою машину для хліба, встановити її на час випічки та прийти додому, щоб погріти хліб вночі. Хоча виготовлення хліба вручну не дуже інтенсивне, вам потрібно кілька годин, щоб зловити його після різних періодів підйому.


2

Я раніше не вживав його, тому не можу сказати, що він того не вартий, але я отримав хороший хліб без одного, так що він вам справді не потрібен. Я думаю, що піч камінь - це краща ідея.

По-перше: не лякайтеся замішувати рукою. Це не забирає великих зусиль, розслабляється, і якщо вам це не подобається, ви можете скористатися рецептом NYT, зв'язаним Франком. Або будь-яка варіація, як, наприклад, рецепт замішування 15 секунд, який також замінює частину води пивом, для кращого смаку. Крім того, вам не потрібна голландська духовка. Все, що має кришку (наприклад, pyrex), що може піти в духовку, має працювати.

Що я вам справді рекомендую - це пічний камінь та шкірка. Вони насправді не потрібні, але за 50 $ ви побачите велике поліпшення, навіть коли тісто не таке хороше, відпочнене чи перевірене як слід (я не рекомендую вам це спробувати, але я був поспішаючи, і камінь справді здивував мене, економивши день).

Якщо ви ще не хочете вкладати гроші, спробуйте рецепт NYT або рецепт фокаччі


2

Машинки для хліба роблять лише хлібці форми ємності. Якщо ви хочете зробити букет, багет, плоский хліб тощо, це не може зробити. Їх можна використовувати для замішування тіста, але тоді ви повинні закінчити його вручну, тому в цей момент ви використовуєте його тільки для замішування і замішування тіста.

Але є й інші речі, які можуть зробити замішування, якщо ви просто намагаєтесь пропустити цей крок. Я б інвестував у те, що може служити і для інших цілей:

  • Підставний змішувач. Чудово працює на колінах, хоча якщо ви вкладете занадто багато, воно може вилізти з чаші, коли ви не дивитесь.

  • Кухонний комбайн з лопаткою тіста. Не вміщує стільки, як більшість міксерів, але це зробить роботу, і вона може мати справу з дуже жорсткими тістами, як макарони. Ви можете навіть використовувати звичайне металеве лезо для дійсно мокрого тіста, наприклад, бріош.

Для швидкого приготування хліба (усіх хімічно квашених хлібів, таких як банановий хліб і содовий хліб) не потрібно їх замішувати, тому вам просто потрібна чаша для перемішування і щось для запікання в або вперед. А ще є безрецептурні. Протягом багатьох років я робив чудовий хліб з дріжджовими сирниками, який в основному просто перемішують і скидають на сковороду.


1

Звичайно, хлібопічка не потрібна, але це все ще дуже зручно. Вимішувати себе добре, якщо ви робите хліб раз у раз, але ми користуємося нашою хлібопічкою щодня, тому замішування все-таки означало б багато часу.

Також існує стільки рецептів хлібопекарських машин, тому щодня отримувати різний хліб досить просто. Щоб скласти інгредієнти, потрібно всього 5 хвилин, а хліб робиться самостійно протягом ночі.


0

Ні, вам НЕ ПОТРІБНА хлібопічка. Я вважаю за краще робити хліб повністю вручну.

Це, як кажуть, я власник і також використовую хліборобку. Нічого подібного, як все це налаштувати вночі, лягати спати і прокидатися до запаху випічки свіжого хліба.

Як ви думаєте, як вони робили хліб за старих часів?

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.