Що таке "варення картоплі"?


9

Наскільки останній рецепт? (іноді старша термінологія вже не використовується) Який рецепт? Я, як правило, вибираю тип картоплі на основі кінцевого продукту.
Catija

Я здогадуюсь, що це означає білу картоплю, оскільки, як правило, найкраще їх відварюють.
Catija

1
@Catija Воскова картопля взагалі, а не лише біла; див., наприклад, cooking.stackexchange.com/questions/6561/…
Cascabel

@Catija Я оновив своє запитання на прикладах. Останні два - це рецепти Рейчел Рей, і я помітив у неї багато нетрадиційної чи химерної термінології.
SCK

@Jefromi Дякую! Про це я і думав, але чомусь перелік, на який я дивився, не перераховував червону картоплю як гарну для кип'ятіння, тому я залишив їх, незважаючи на те, що я зазвичай використовую.
Catija

Відповіді:


10

Це, швидше за все, означає воскову картоплю, як правило, білу або червону. У деяких контекстах це також може означати, що ви хочете маленьких, щоб ви могли кип’ятити і подавати їх цілими, але це не схоже на те, що тут.

Існує два основних види картоплі, крохмалеподібна та воскова. Крохмалисті (наприклад, розсипи) готують пухнасті та сухі, бажані для таких речей, як запечена картопля та пухнасте пюре, але вони схильні до розпаду при варінні або змішуванні в картопляний салат і можуть перезволожуватися від перекипання. Воскоподібні (як і більшість червоної та білої картоплі), з іншого боку, залишаються відносно твердими, що робить їх хорошими для кипіння.

Отже, "картопля кип'ятіння", що означає "картопля для варіння", означала б воскову картоплю, і це відповідає рецептам, з якими ви пов'язані. Для aloo gobi потрібно міцних, щоб вони не розпадалися, коли ви все це змішували. Що стосується каррі і тушкованих страв, ви не хочете, щоб вони перезволожувалися або розпадалися. З картоплею смажити набагато простіше, якщо вони не розпадаються! І два рецепти навіть згадували червону та білу картоплю.


Я зазвичай бачив, як воскові білі називають золотом.
agweber
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.