Як можна зробити оболонку тако?


9

Я ніколи не бачив форми, яка б їх формувала - якісь поради?


1
Якби я був ти, я б просто їх придбав. Вони не дорогі, і вони зберігають назавжди.
Адам Шімке

2
Ну не назавжди. Вони стають черствими приблизно через 6 місяців, я знайшов.
Марта Ф.

2
Купувати їх? Це не те саме. Навіть близько не. Ви повинні їх обсмажити вручну. За допомогою виделки. Справжні тако створені саме так. Все, що ви купуєте, - це кульгавий замінник. Я ніколи не "купував" оболонки тако, я думаю, що я б барф.
D3vtr0n

Відповіді:


1

Це мистецтво. Кожен, хто цінує справжні тако, може зрозуміти, що це непросто. Боже, благослови будь-кого, хто може точно це зняти!

У мене це зводиться до науки. Я дізнався від діда. Його найбільший секрет був у вилці, яку ви використовуєте. Ми використовуємо кулінарні виделки. 3 вилки для кулінарії (більшість тих, кого я бачу в Google, мають два зубці). Ви також можете використовувати звичайні виделки, але вони не виготовлені для приготування їжі в олії з високою температурою.

Спочатку ви повинні отримати масло ГОРЯЧЕ. 350 атл., Переважно 400 градусів. Незадовго до того, як воно почне курити. Вам потрібен дійсно високий нагрів нафти.

Після того, як олія буде ПІДГОТОВО гарячою, ви тримаєте в одній руці тортилью і опускаєте її в олію наполовину. Він повинен бути при 90 градусах, при цьому ваша рука ще тримає суху половину тортилії. (Примітка: готуйте виделкою готові до наступних кроків)

Якщо ваша олія досить гаряча, вона зварить цю половину тортилії майже миттєво. Нехай вариться, поки не затвердіє, що повинно бути менше хвилини.

Після того, як перша половина зігнутої тортилії буде хрусткою, скористайтеся кулею, щоб взяти половину тортилії, яка була хрусткою і звареною. Ви перевернете його сюди, поклавши в олію суху половину тортили (що була у вас в руці), а приготована половина сидить над олією виделкою. Тепер слід приготувати другу половину шкаралупи тако.

Мистецтво використовує виделку достатньо добре, щоб створити проміжок біля основи шкаралупи (для м'яса або будь-чого, чим ви фаршируєте). А потім перевернути його і потримати виделкою, а інша сторона чіпляє і закінчує.

Я хотів би зробити відео на YouTube, яке показує цей процес, і воно справді є формою мистецтва. Багато людей роблять чудові тако, але жахливі раковини тортилли. Я виріс поблизу Мексики, я народився в 4 милях від Матамороса. Я бачив свою частку приготування тако в найдивніших місцях. Найкращі такові Ive коли-небудь користувалися цим методом. І найкращі виробники тако, яких я коли-небудь бачив, не хотіли б робити це будь-яким іншим способом (від руки).

Важко це зробити, не спалюючи руки. Будь обережний. Суха коржик поглинає гарячу олію, навіть коли ви тримаєте її над жиром на першому кроці. Ви здивуєтеся, як кукурудзяна коржик буде пити олію прямо до вашої руки.

Дайте практиці. Ви зіпсуєте кілька коржів. Не хвилюйтеся з цього приводу, вони роблять чудові ансамблі або начоси :)


12

Не потрібно цвілі!

Просто нагрійте приблизно на дюйм олії на сковороді (менше олії, якщо ви робите менше раковин - цього вистачає приблизно на десяток), після чого приготуйте маленькі плоскі кукурудзяні коржі по черзі.

Готуйте близько 15 секунд з кожного боку. Як тільки ви побачите бульбашки на тортилії, ви все готові, якщо вам подобаються м’які мушлі.

Якщо вам подобаються більш хрусткі раковини, продовжуйте складати коржі навпіл і продовжуйте готувати. Продовжуйте гортати його, щоб не надто переглядатись з обох боків.

Якщо ви хочете, можна розмочити тортилью паперовими рушниками.

Аналогічна тема - ви можете зробити власну шкаралупу для салату тако, помістивши велику борошно (розміром з бурріто) тортилью в посудину з духовкою (форму хоч хотілося б) і поклавши всередину велику кулю з тіні. Можна зробити і навпаки - поставте миску догори дном і драпіруйте коржі над нею. Так чи інакше, запікайте при температурі 350 градусів протягом 10-15 хвилин, поки вона злегка підрум’яниться, і ви закінчите! Коли ви виймете пінцет і миску, тортиля збереже свою форму.


3
Приємна відповідь ... Я використовував цю техніку занадто багато років, щоб пам'ятати ... Насправді, використовував її минулої ночі!
nicorellius

Як я можу виготовити снаряди чалупи? просто слідкуйте за технікою з твердими шкаралупами вище, ніж потім смажити?
mfg

@mfg - чалупа - це більше плоский хліб, тому техніка, швидше за все, буде іншою.
GalacticCowboy

4

Я бачив, як Альтон Браун виготовляв один з великого шматка олов'яної фольги, складеного в кілька разів і сформованого у форму тако. Дивіться фотографії внизу цієї статті: http://www.ourbestbites.com/2010/07/beef-tacos-plus-make-your-own-taco.html

(Я насправді цього не пробував сам)


1
Елтон Браун використовує багато ярликів. Будучи з мексиканського кордону, я ніколи не бачив, щоб хтось використовував форму з тако. Колись.
D3vtr0n

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.