Баночка Мейсона застрягла всередині іншого


8

Мені потрібна допомога! Я щойно закінчив приготувати квашену капусту і використовував баночку з масонами всередині більшої мулярної банки, щоб зважити капусту. Тепер я не можу витягти внутрішню каменщикову банку.

Я спробував мило навколо обода банки.

Будь-які пропозиції?

введіть тут опис зображення

введіть тут опис зображення

введіть тут опис зображення


2
Спробуйте покласти лід у внутрішню банку і поставити зовнішню банку в гарячу воду.
Росс Ридж

1
Я мав би зазначити, що внутрішня банка наповнена водою, і ми не можемо зняти кришку. Ми намагалися поставити лід поверх внутрішньої банки безрезультатно.
jmdg125

1
Чи можете проколоти кришку внутрішньої банки? Ці вставки одноразові, правда?
Катія

2
Незважаючи на згадку про приготування квашеної капусти, я не впевнений, що це кулінарне питання ...! Все одно, спробуйте це. Поставте зовнішню банку догори дном в раковину і залийте окропом, щоб закрити горлечко зовнішньої банки. Якщо це не вдасться, візьміть молоток ...
Карл Н

3
Як у вас вийшла квашена капуста ?!
SourDoh

Відповіді:


18

Гаразд, спочатку у мене було цікаво: "Як він дістав маленьку банку всередину?" , але маючи дітей, я швидко зрозумів, що це марне питання. (Для тих, хто без дітей, читайте Дугласа Адамса ...)

Стандартна процедура вилучення двох скляних склянок / склянок - це покласти кубики льоду у внутрішній, а потім поставити зовнішній у гарячу воду. Але ви сказали, що не можете відкрити внутрішню, наповнену водою?

Ну, лід - це замерзла вода. Тож заморожуйте всю притупку, поки у вас не буде одного великого кубика льоду у внутрішній банці. Продовжуйте, як завжди.

Ваша внутрішня банка може зламатися через розширення льоду або зовнішня через теплового удару, але на даний момент у вас є дві непридатні банки, після цього у вас може бути хоча б одна хороша ...


3
Охолодження може бути достатньо, щоб уникнути можливості середньої банки лопнути від замерзання (як хтось, у кого водопровідна лінія замерзла не 2 тижні тому) ... а потім покласти всю річ у гарячу (але не киплячу) воду.
Джо

6

Whelp - Я знаю, що ви всі терпляче чекали результатів цієї загадки.

Я в кінцевому підсумку заморозив всю річ, як запропонував @Stephie. Це не спрацювало - внутрішня банка все одно не вийшла б.

Тоді я спробував приклеїти холодну контрацепцію до теплої води (кип'ятити 10 хвилин), яка розділила велику зовнішню банку навпіл.

Отже, у мене ще є маленька банка в ідеальній формі - але велика банка в кінці померла повільною смертю. Не знаєте, чи справді це відповідь, але це, принаймні, повинно слугувати уроком для наступного квашеного качана, використовуючи аналогічний метод баночного каменю ... вибирайте розмір своєї банку з розумом! Дякую всім.


1
Я б запропонував придбати кілька соління соління або щось подібне, вони набагато краще для зважування квашеної капусти і не застрягають. Я дізнався стільки ж після того, як я також розбив велику банку, намагаючись відокремити її від меншої банки, яка застрягла в роті. Принаймні банки Мейсона коштують дешево.
Дан C

3

Кулькові банки не точно круглі. Спробуйте обертати / повертати внутрішню банку, щоб вона була розташована по-різному по відношенню до зовнішньої банки.

Так, ви могли проколоти кришку. Ніколи не слід повторно використовувати кришку. Тримайте кільце. Відкиньте вкладиш (кришку) після одного використання.

Якщо у вас є так званий пружинний гачок, ви можете підчепити його під зовнішній край від вкладиша і зняти кришку.

Ви також можете взяти молоток і забити гвинт, щоб він проколов кришку. Потім трохи закрутіть його, щоб він схопився за кришку. Це допоможе добре зчепити кришку і витягнути її, потягнувши за гвинт. Чим більше гвинт, тим краще вхопитися.


Не звертай уваги. Тепер я бачу, що ти це вирішив ...

Все-таки гідна відповідь. Пам’ятайте, ми відповідаємо на запитання для всіх потенційних користувачів, не лише тих, хто задає це питання, тому майбутній відвідувач із тим самим питанням може вважати ваше рішення дуже корисним. :)
Catija

2

Моя теж застрягла. Все, що я робив, було налити суміш олії та мила навколо маленької банки (всередині великої банки), і вона вислизнула. :)


1

У мене було кілька разів консервна банка, що застрягла в іншій банці, як це відбувається поза мною, це майже так, як я повертаю спину, і банку стрибає всередину іншої. Я спробував все, і фокус у тому, щоб його вийти, - це розпилення кокосової олії, якщо ви любите свої банки, ви купуєте його.

Якщо у вашій застряглій банці є кришка, візьміть тонку суху мочалку, посуньте її за сторони застряглої банки, щоб вона не рухалася, покладіть пальці туди і відкрутіть кришку, потрібні м’язи пальців. як тільки кришка вимкнеться, сильно розпорошіть кокосове масло (можливо, будь-яке розпилювальне масло спрацює, я не знаю), на внутрішній стороні обода баночки (той, який не застряг), також розпорошите кришку, чорт забирайте все це і витягніть кришку, повірте, вона сповзає прямо, а потім розбризкуйте трохи більше, якщо вам потрібно, і витягніть застряглу банку.

Якщо у вашому сценарії випадає баночка, яку подають у банку, тобто на півдорозі, візьміть мочалку і покладіть її в нижню частину раковини, покладіть банку вниз з ободом тільки на зливну частину раковини. ласкавий малюк зі своєю баночкою, візьміть застряглий банку і злегка натисніть і розпиліть всередину обода, звичайно, ви повинні стабілізувати іншу частину банки, це хитра робота, але ви можете це зробити, це не буде багато рух, але цей крихітний простір дозволить спрею потрапити туди належним чином, щоб він міг виконувати свою роботу; повторити всю дорогу навколо баночки. Потім витягніть банку, але потягніть більше на одну сторону проти того, як ви думаєте, що вона повинна вийти, повільно застрягла банка вислизне з банки.

Я сподіваюся, що це має сенс, я не вмію писати, але добре вмію консервувати! Найголовніше, я сподіваюся, що це працює.


1

Я робив це саме, і натрапив на цю посаду, і успішно дістав її, не пошкодивши жодної банки. Я зробив те ж саме, що і ОГ-плакат - помістив усіх у морозильну камеру, щоб вода всередині банку замерзла (очевидно, потрібно було б заповнити в першу чергу водою / водою, яка моя була, оскільки я також зважував квашену капусту ...). Вийнявши його з морозилки, дайте трохи посидіти при кімнатній температурі, після чого поставте велику банку догори дном в теплу воду з невеликою банкою, що підштовхується шпателем, щоб вона не сиділа у воді (занадто гаряча вода, і ви її розіб’єте як OG, тому дайте цілій банці нагрітись до кімнатної температури, тоді це зробити, маленька банка все одно буде холодною / замерзлою водою в ній. Тоді після невеликого налаштування я міг вискочити маленьку банку і вуаля! Успіхів усім, хто це робить у майбутньому :)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.