Для того, щоб змішати какао-порошок у воді / молоці, чи корисно покласти какао-порошок у молоко під час нагрівання?


3

Відповіді тут. Розчинення какао-порошку в молоці дозволяє нам вручну розчиняти порошок какао в рідині.

Чи не буде гарною ідеєю класти порошок какао в рідину при нагріванні, щоб він автоматично розчинявся? Чому?

Відповіді:


9

Ні, це зовсім не гарна ідея. Буде гірше, не краще. Чого вам тут не вистачає, це те, що какао-порошок не розчиняється взагалі, ніколи, він просто розсіюється у воді (або молоці). Тож немає причин, чому методи розчинення речей працювали б з какао-порошком. Вам потрібно буде використовувати метод, створений для порошків, що утворюють колоїди, як какао-порошок, який є переважно крохмалем із жиром.

Ось чому відповіді на інше питання рекомендують метод суспензії. Коли ви розсіюєте поглинаючий порошок, як крохмаль, ви завжди ризикуєте скупчитися, і суспензія призначена для вирішення цієї проблеми. Але крохмаль також згущується набагато більше при нагріванні, тож якщо ви не просто відмовилися від суспензії, а просто опустили какао-порошок у гарячу воду, це був би найгірший вибір, що призведе до миттєвих нерозривних скупчень. Спосіб суспензії також не працюватиме з гарячою водою, перед тим, як створити суспензію, ви отримаєте скупчення.

Отже, коротка відповідь: якщо ви спробуєте, він не «розчиниться автоматично», він створить некрасиву нерозбірливу суміш грудок.


1
@TheIndependentAquarius Для чого варто додати какао-порошок до молока перед нагріванням все-таки варто, щоб допомогти смакам змішатися, особливо якщо ви додаєте й інші речі. Але так, це точно не змішує вас.
Каскабель

5
Додавання Джефромі є правильним. Після того, як ви закінчите диспергування в холодній рідині, напій матиме кращий смак, якщо один раз нагріти його до кипіння, а потім дати йому охолонути до потрібної температури, навіть якщо ваш намір полягав у тому, щоб випити холодний шоколад або фрапе.
румчо

Отже, згідно з цим поясненням, чи справді краще робити суспензію з холодними інгредієнтами? Цікаво, що зазвичай суспензію пропонують гарячою. Я знав, що він також працює з холодною рідиною, але задумався ...
hmijail

1
@hmijail Я ніколи не бачив, щоб це було запропоновано гаряче, і з теоретичної точки зору це не має сенсу - воно збиватиметься.
румчо

@rumtscho, напевно, ти маєш рацію, але ти можеш перевірити собі питання, пов'язані з ОП: майже всі згадують про теплі або навіть гарячі рідини. Лише один коментатор прямо говорить холодно - і робить це як своєрідний протест проти наполягання інших на теплі! Сам я продається холодним шляхом :)
hmijail

1

Додайте в порошок рідину, а не навпаки, в ідеалі (не настільки практично на домашній кухні), розмочіть рідину в порошок.

@rumtscho має рацію, заявивши, що немає розчинення, а лише розсіювання. Багато тонких порошків збиваються, навіть деякі високорозчинні та гідрофільні речовини ведуть себе таким чином (наприклад, полісахариди, як агар). Механізми зовсім різні, але поверхневий натяг рідини завжди є фактором, чим дрібніше порошок, тим більшу роль він відіграє в протистоянні змочуванню.

Ви робите колоїд. Для ефективної дисперсії потрібен високий зсув. При достатній силі зсуву температура рідини стає проблемою для більшості комбінацій. Так електрична суміш рук переможе проблему зчеплення дуже швидко.

Як варіант, навіть при майже киплячій воді або молоці, якщо ви додасте невелику кількість одночасно і сформуєте густу пасту спочатку виделкою або паличкою, ви виявите, що паста з низькою вологістю (скажімо, 25-35% мас. / Мас.) це не тільки досить безболісно зробити, але і безболісно розріджувати більше рідини. Поступове змочування та поступовий розширення рідкої фази набагато менш енергоємні.

З гарячою рідиною, що залишається в ній згустками, зменшений поверхневий натяг, як правило, дозволить комусь із скупчень зруйнуватися за даний час.

Додайте рідину в порошок, а не навпаки, незалежно від того, використовуєте ви блендер або робите пасту вручну. Гаряча або холодна рідина не повинна так сильно змінюватись.


І ця техніка також працює для підливи та бешамелі, щоб уникнути грудочок.
Джо

0

Додавши до відповіді @ rumtscho, що стосується переважно впливу тепла на крохмаль у какао-порошку, добре відомо, що какао-жир має температуру плавлення навколо температури тіла. З мого власного досвіду, згустки какао-порошку в холодному молоці, яке нагрівається - через деякий час, тобто при певній температурі, можна побачити скупчення, які, здається, не трапляються в холодному молоці. Що може бути причиною того, що стільки людей інстинктивно припускають, що гаряче молоко або вода краще, ніж холодна.

Отже, з моєї точки зору, молоко повинно знаходитися навколо або трохи вище температури тіла, щоб полегшити дисперсію жиру, але не мати негативних наслідків згущення крохмалю, як описано @rumtscho.

Щоб відповісти на питання: Так, це буде хорошою ідеєю, але стежте, щоб не було занадто жарко. І не просто покладіть все в горщик, а знайдіть час і зробіть суспензію.


1
Я більше схильний бачити вплив температури як зменшення поверхневого натягу, а не прямий результат плавлення жирів. Значна частина жиру вже виводиться у вигляді какао-масла, залишаючи тверді речовини у вигляді порошку, який має близько 12-15% мас. / Мас. Я не впевнений, наскільки це безкоштовно.
користувач110084

0

Можна змішати його в невеликій кількості дуже гарячої води, після чого, коли вона добре перемішається, додайте молоко. Я роблю це дуже часто. Не додайте води в какао і не використовуйте молоко для початку. Перемішайте ручкою настільного ножа, або якоюсь паличкою.


1
Чи можете ви трохи пояснити свою відповідь? Чому вода, потім молоко? Чому б не почати з молока? Чому ручка ножа?
Роберт

-1

Ми завжди робили це в домашніх умовах: ретельно змішуємо какао-порошок з трохи цукру, а потім постійно додаємо тепле молоко.


-2

Краще не варто, молоко легко кип'ятиться під час нагрівання. Просто розчиніть какао-порошок у гарячій воді або молоці, потім добре розмішайте.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.