Чи доцільно заморожувати помідори?


8

У мене є кілька помідорів, які незабаром можуть погано зійти. Вони добре замерзають? (Наприклад смак, текстура)


2
Якщо ви збираєтеся заморожувати їх, вони будуть корисні лише для готування після цього, я пропоную вам спершу приготувати їх до соусу, а потім замість цього заморозити.
GdD

Я знайшов рецепти заморожування помідорів, які також рекомендують їх бланшувати, а потім очистити перед заморожуванням.
Адріано Варолі П'яцца

Відповіді:


15

Помідори добре заморожуються за смаком, але не за фактурою. Після відтавання їх слід вживати в суп, тушковану їжу тощо, а не їсти їх сирими.

Це може бути корисно зняти їх шкури та накреслити їх перед заморожуванням.


11

Якщо вам доведеться вибрати між викиданням або заморожуванням, перейдіть на заморожування:

Текстура буде дещо іншою, оскільки помідори стануть кашкоподібними. Тож коли ви розмірковуєте про їх використання, подумайте, для чого б ви використовували консервовані / нарізані помідори. Це також означає, що зараз їх небагато підготувати: видалити шкірку (але все-таки можна пізніше їх виловити), можливо, грубо їх нарізати.

Смак повинен залишатися в основному незмінним, якщо він заморожений проппер, тобто упакований щільно і добре запечатаний. Намагайтеся на коротший термін зберігання, ніж 8-12 місяців, призначений для більшості фруктів та овочів. (З манжети я б сказав 3-4 місяці, особливо якщо вони були близькі до псування при замерзанні.)

Іншим варіантом буде включення їх у страву, яка добре замерзає, наприклад, соус для макаронних виробів або томатний суп і заморожування цього - дотримуючись принципу "кухар один раз з'їсти".


Шкурки помідорів після заморожування надзвичайно легко відриваються - просто коротко промийте теплою водою, і вони в основному відпадуть.
Матвій

Дякую, добре знати, @MatthewRead! Насправді мені зазвичай занадто лінь (?) Очистити помідори, і я зіберу шкурки разом із гілочками трави, лавровим листом тощо з мого соусу для макаронних виробів перед подачею ...
Stephie
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.