Скільки коштує «кругла» вершкове масло? Це в старовинному рецепті торта на фунт


8

У мене дуже старий рецепт тортів на фунт, який вимагає "круглих" вершкового масла. Як багато? Я поняття не маю.


3
Чи можете ви опублікувати весь рецепт?
Catija

Відповіді:


18

Виглядає як помилка для Pound. Сенс Pound Cake полягає в тому, що ви використовуєте однакову кількість кожного інгредієнта - наприклад, фунт.


5
Так, сучасні рецепти трохи не відштовхуються від цього, але оскільки це старий рецепт, я був би досить впевнений.
Каскабель

10

Круглий хліба або масла , здається, термін , який використовується деякими носіями англійської мови, але я не впевнений , звідки. Я не впевнений, яке еквівалентне вимірювання воно має, якщо воно навіть має точне вимірювання, але я думаю, що він має ідею цілого шматка масла.

Огляд англійських діалектів:
З огляду англійських діалектів

Шматочки хліба поруч з круглим маслом та горбиком морської чи річкової солі були акуратно подані на тарілці, навмисно засипаній шматочками.

Зображення раунду вершкового масла та хліба

з відгуку про ресторан

Масло зважується в кульки або розміром із тих солодких крихітних пляшечок (використовуються в ресторанах і на літаках), найпопулярнішого круглого блоку на 220 г (не впевнений, чи його називають блоком, якщо він круглий…) або гладких прямокутних блоків (дуже сексуально в блискучому сріблястому обгортці, з наклеєною етикеткою) для використання в ресторані.

Зображення круглого вершкового масла, що робиться
Пепе готує спеціальний раунд вершкового масла для нашого сніданку

з http://mondaymorningcookingclub.com.au


У старих рецептах це також цілком можливо - у такому випадку найкращим підходом ОП буде перегляд інших інгредієнтів та оцінка пропорцій.
Еріка

@Erica Я погодився б, якби не факт, що це фунт торта. Це, швидше за все, не було б назвати фунтом торта, якби в ньому не було реальних вимірів, фунта кожного.
Cascabel

1

Я здогадуюсь, ти молодий. Не так давно ми тримали вершкове масло на столі в критій круглій тарілці, а масло всередині страви сиділо на крижаній крихті, щоб залишатися прохолодною (я не можу додати зайвих фото, тому що Пуссікінс лежить на моїй іншій руці).

Форми для вершкового масла були круглими, а для домашнього вживання, як правило, 1/2 фунта, 1 фунт до 2 фунтів. Деякі домогосподарки робили власне масло, деякі замовляли вершкове масло, деякі замовляли вершкове масло, а потім переливали у вигадливі форми, щоб справити враження на компанію. [Масляні форми] ( http://dairyantiques.com/Butter_Molds.html ) Золота медаль молочне масло


1
Отже .. ви кажете, що кругла олія - ​​це 1/2 фунта, 1 фунт або 2 фунти? Не впевнений, що страшенно корисно для тих, хто намагається спекти торт.
Каскабель

1
Отже, ви говорите, що не було спільної позначення "круглої оливи? Тоді хто Pussykins?" І чому саме ця частина вашої відповіді.
Chef_Code

2
Що я намагався сказати, це те, що раунд може означати 1/2 фунта, 1 фунт або 2 фунти вершкового масла. Це були загальні розміри для масляних форм (раундів). Тому я запропонував ОП опублікувати квитанцію, оскільки не бачив міри для інших інгредієнтів, це справді важко здогадатися, коли вживаний Пуссікінс - це одна з моїх кошенят ... не мав би її включати, але, як вона була на моїй руці, я не міг додати посилання, я хотів історію молочного вершкового масла
Бу Шпаньє Кассіопея

1

Саме визначення фунтового пирога - це торт, який складається з півкіло кожного масла, цукру, борошна та яєць - саме тому його називають фунтом . Це проста помилка.

Фій, кілограм борошна можна дати в рецепті приблизно 4 1/4 склянки. Фунт цукру розміщується приблизно в 2 1/4 склянки. Для фунта яєць використовуйте 9 середніх, 8 великих або 7 зайвих. (Розміри яєць не є на 100% надійними, і розмір виконується загальною вагою контейнера, а не окремими яйцями, але ці цифри повинні вас зблизити, якщо у вас немає накипу.) О, і, до речі, фунт вершкове масло витісняє 2 склянки.

Рецепти тортів з фунтами можна знайти з нескінченними варіаціями, але одна фунт ваги кожного з перерахованих вище інгредієнтів є причиною того, що він був названий торт фунтом сотні років тому.


Розміри яєць до ваги в США відрізняються від Великобританії: cooking.stackexchange.com/q/3705/67 . Крім того, вони, можливо, почалися як кілограм кожного, але ми все ще називаємо їх тортами фунтів, хоча співвідношення суттєво змінилися.
Джо

0

Я вважаю, що слово "круглий" - це помилка, і його слід читати "фунт". https://en.wikipedia.org/wiki/Pound_cake - це посилання з Вікіпедії стане вам корисним. "Фунтовий пиріг відноситься до типу пирога, традиційно виготовленого з фунтом кожного з чотирьох інгредієнтів: борошна, вершкового масла, яєць та цукру. Однак будь-який пиріг, зроблений у ваговому співвідношенні 1: 1: 1: 1 , вершкове масло, яйця та цукор можна також назвати фунтом, оскільки він дає ті самі результати ".


Привіт Крістін, ви пов’язали визначення фунтового пирога, але я не бачу, як ви вирішуєте власне питання, яке стосується слова "круглий" як одиниці виміру для вершкового масла.
румчо

1
Надалі ви можете просто відредагувати свою публікацію та позначити її на увазі, не потрібно публікувати окрему відповідь. Пішли вперед і подбали про це за вас. (Також зауважте, що відповідь Боба за пару днів до того, як ваша, говорить в основному те саме. Ви можете виявити, що ваші відповіді краще отримати, якщо ви спробуєте запропонувати щось нове!)
Cascabel
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.