Чи небезпечно палити коровами з дерев?


9

Мені сказали, що куріння фруктовою деревиною, яка має на ній кору, отруйна. Мені також сказали, що немає нічого поганого в тому, щоб використовувати «корочку» - що це лише питання особистого смаку.

Що правда?

Відповіді:


2

Це залежить від деревини, бажано чи не палити разом із корою на деревині. У мене були хороші результати куріння корою яблуневої деревини, але огидні результати з березою (береста видала важку сажу).

Він отруйний? Ну, я все ще живий, але це анекдотично.


4
Так, мені знадобляться докази, перш ніж я прийму, що ти живий.
Shog9

2

Я курив м'ясо вже деякий час (справді важка частина - це тримати очі з ребрами підтягнутими і запаленими). Але якщо серйозно, я ще не отруївся жодною корою з будь-якої деревини, яку я використав, і я використав їх усі. Я чув, що є деякі потенційні канцерогенні проблеми, якщо ви постійно їсте сильно копчене м’ясо, але у мене немає фактів, на яких це можна було б бачити. Я думаю, що головна проблема кори дерева полягає в тому, що вона зазвичай додасть м'ясу поганий аромат і зробить його смаком набагато попелястішим і соковитішим (не дуже технічні умови). Крім того, якщо ви змагаєтесь, кора, як правило, робить набагато більше диму, що може відкинути вигляд вашого м'яса і при подачі.

В цілому, я б сказав, що це найкраща практика не використовувати кору дерева. Однак я не можу сказати, що це пов'язано з певними ризиками для здоров'я.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.