Чи варто перевертати смажену курку замість печива?


9

У мене немає печива, але я хотів би надати частину аромату, який, здається, приходить з приготуванням ротиссері. Кури печериць, які у мене були, були значно соковитішими та ароматнішими, ніж смажені кури, які я мав у минулому - плюс шкіра здається набагато більш чіткою.

Я відчуваю, що окрім чіткішої шкіри, однією з переваг використання печива є те, що начинка (трави, часник тощо - але конкретно рідини, як лимон) покриє всередині, поки птах обертається, а не просто «сидить нерухомо дно »під час обсмажування.

  1. Чи допоможе гортання курки під час смаження допомогти більш рівній хрусткій шкірі?

  2. Чи вплине гортання курки на / покращить смак, який виходить від того, що я кладу всередині курки?

  3. Якщо мені слід його перевернути, як часто?

Слід додати, що курка не буде сидіти в рідині, я використовую модифіковану версію цього рецепта , яка може змінити відповіді.

Мені відомо про це питання щодо яловичини з ротиссері , тобто про те, чому ротиссері є кращими, але, схоже, не вирішується, як можна наблизитись до курятини в стилі печива в духовці. Відповідь Тіма пов'язана, але припускає, що курка сидить у рідині, а моєї не буде.


2
Ви можете зробити власну ротарійку за допомогою дешевого акумуляторного свердла та деяких інших речей, які ви можете перекусити в магазині обладнання. Хороший проект, якщо у вас вечір вільний :)
Адам Шемке

1
Це відмінна ідея - я люблю проекти. Очевидно, що у мене не буде достатньо часу, щоб зробити це на вечерю сьогодні, але це те, що я хотів би спробувати і навіть не розглядав. Дякую за пропозицію!
stephennmcdonald

cruftbox.com/blog/archives/001184.html та deadpopstar.com/?p=120 цікаві. Вам доведеться трохи імпровізувати залежно від того, що у вас є, і які ваші цілі.
Адам Шемке

Відповіді:


8

Існує два загальні підходи до того, щоб зробити курку соковитою в духовці. Перший - готувати короткий час при високій температурі. Наприклад, рецепт Барбари Кафки для смаженої курки вимагає приготування курки при 500 градусах F менше години.

Другий варіант - готувати при низькій температурі дуже довго. Цей рецепт вимагає готувати годину при температурі 250 градусів F з високим рівнем тепла на початку та в кінці часу. Ще більш екстремальним є цей рецепт , який готують при 140 градусах F протягом 4-6 годин. Однак низьке нагрівання не надасть смачній хрусткій шкірі.

Жодне з них не вимагає гортати курку.

Однак, якщо ви дійсно хочете хрусткість шкіри, гортання - це шлях. Два рецепти від Cooks Illustrated ( один і два ) вимагають сильного нагрівання та пари перевертання. (Як і рецепт Барбари Кафки для нарізаної курки, яку я весь час готую. ​​Приправляйте курку і поставте в духовку на 500 градусів F на 10 хвилин, переверніть, ще 10 хвилин, переверніть, і 10 і більше хвилин або поки шкіра хрустка.)

Якщо ви хочете піти з класикою, рецепт смаженої курки Джулії Чайлд також вимагає перевернути курку на різні сторони. Вона також часто б'ється, хоча вищезгадані рецепти не вимагають цього.


1
Значна частина іншого матеріалу, який я бачив, говорить про те, що головне, щоб шкіра птахів була дійсно хрусткою, - це переконатися, що вона суха. Якщо ви подивитеся на традиційні рецепти пекінської качки, яка має неймовірно хрустку шкіру, вони будуть повісити сиру качку у вітряне місце на кілька годин, щоб максимально висушити шкіру. Тому ви, можливо, захочете залишити курку в холодильнику на кілька годин розкрученою перед смаженням. Це допоможе шкірі красиво висихати.
Марта Ф.

Це звучить трохи схоже на те, що рецепти, що закликають гортати шкіру до чистоти, просто замінюють бастінг сидінням її в соках. Або треба працювати. Мені бачити набагато простіше.
ceejayoz

2
Прочитавши це, я спробував перевернути курку, щоб побачити, як вона працює, і перевернути гарячу птаху на 8 фунтів - непросте завдання. Після першого обертання я вдався до того, щоб забити його, що спрацювало чудово, коли я викрутила тепло до 450. Спасибі за інформацію та посилання, дізнавшись трохи про різні варіанти простого способу обсмажування!
stephennmcdonald

Коли я обсмажую курку чи індичку, я максимально висушую шкіру паперовими рушниками, після чого наношу ліберальну кількість кошерної солі. Смажте на високій температурі якомога швидше (перевіряючи внутрішню температуру), і ви отримаєте дуже соковитий результат із хрусткою шкіркою. Але це не так соковите, як супермаркет, але іноді вони занадто мокрі для мене.
CMPalmer

3

Існують два інші способи (не згадувані в інших відповідях), щоб обсмажувати курку рівномірно без печива.

Пташеня з куркою або метеликом

Видалення хребта та укладання птиці зі шкірою вгору, ламання грудини (грудної кістки), натискання долонею.

Смаження швидше і рівномірніше. Всі частини домашньої птиці будуть готуватися до однакового рівня (роблячи груди більш соковитою), і більше шкіри піддається.

куряча пташеня

Вертикальний тримач для обсмажування

Можна скористатися одним із тих пристроїв, який дозволяє вертикально помістити курку в духовку. Це дозволяє курці рівномірно обсмажуватися з усіх боків. Ви повинні уважно стежити, або груди може переохолодитися і пересохнути. Також слід відкрити порожнину в шиї, щоб забезпечити потік повітря всередині курки.

Вертикальний тримач для обсмажування


Любіть птицю-метелика. Це єдиний спосіб, коли я зараз готую цілих птахів.
Собачатіна

1

Я б ламав її регулярно - це, по суті, те, що ротиссері робить, безперервне ліплення. Помістіть камінь для піци або щось подібне у духовці, щоб зменшити втрату тепла від відкривання дверей.


Цікаво, чи можна було б покласти курку між двома каменями, щоб покращити розподіл тепла ...
Адам Шемке,

Я не думаю, що це суттєво зміниться, але не завадило спробувати.
ceejayoz

Насправді я тримаю камінь для піци в духовці, як правило, внизу. Цього разу я поставив її на верхню стійку, якомога ближче до курки. Я не впевнений, чи це було так, чи факт, що я готував його при дуже високій температурі протягом останніх 15 хвилин, але я точно мав більш чітку шкіру, ніж я коли-небудь отримував через обсмажування раніше.
stephennmcdonald

Цікаво, чи отримували ви від каменя якесь сяюче тепло.
ceejayoz

1

Я зробив принаймні один рецепт смаженої курки, де я запустив курку неправильно і перевернув її вправо середньою обжаркою для чіткішої шкіри. Це безумовно має значення. Я використав рецепт, до якого я не маю доступу, змінив частину температури, щоб запобігти занадто високій груді.


0

Для соковитих смажених курчат слід спробувати курячу цеглу , вони дають дивовижні результати, і з одним практично неможливо зіпсувати смажене, вони важливі ІМХО.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.