Що я можу використовувати як замінник Nori Wrapper на суші з шоколадного десерту?


6

Я хотів би зробити суші з шоколадного десерту, але я застряг, намагаючись придумати замінник норі або рисового паперу. Я знаю, що деякі люди люблять вживати пластиковий шоколад, як у цьому питанні .

Однак я хотів би зробити щось інше, щоб похвалити шоколад на внутрішній стороні булочки. Норі і рисовий папір не здаються, що вони добре підходять для десерту.

Тож якщо у когось є ідея, я хотів би її почути.

Як бонус , хтось спробував використати щось інше, ніж кокосові рисові хрусткі для хрустких? Вони, як правило, намокають і втрачають хрускіт, якщо ви занадто довго чекаєте, щоб їх з'їсти.


Ви спробували фактичні норі? Це може працювати з шоколадом.
moscafj

Відповіді:


7

Зелена фруктова шкіра робить гарною заміною норі в десертних рулонах "суші", якщо ви збираєтесь щось, що нагадує людям про суші, не будучи моторошно реалістичними. (Нещодавно я зробив варіювання цих десертних повзунків на День незалежності, і вони були трохи надто реалістичними для людей).


1
Чому зелений? Якщо це десерт, напевно, можна використовувати будь-який аромат, який відповідає профілю десерту.
Catija

1
Звичайно, але норі (сушені морські водорості) - це те, що замінюють, а норі - зелений.
Джеймс

1
Я думаю, що більшість людей скажуть, що норі на суші чорні ... або, принаймні, дуже темно-зелені. Більшість "зелених" фруктових шкір нагадує яблуко зеленого кольору Granny Smith.
Catija

Темно-зелений, так, але навіть світліший зелений певною мірою нагадує нам норі, як і інші предмети десертного "суші", як правило, нагадують нам про інші інгредієнти суші. Якщо ви надаєте пріоритет смаку вище схожості на вигляд суші, щось інше (на зразок пластикового шоколаду, згаданого ОП), може бути краще.
Джеймс

1
@Maelish: так, якщо ви зробите своє. Моя мама робить її з гарбуза, і вона майже розчиняється у роті, оскільки вона така тонка, але я ніколи не намагався кусати її, щоб побачити, чи не буде це занадто жорстким для цього використання.
Джо

1

Їстівний целофан приходить на думку - я думаю, ви можете додати харчові барвники для потрібного відтінку. Ось рецепт від Хестона Блюменталя: http://www.theguardian.com/lifeandstyle/2011/dec/14/salted-butter-caramels-edible-wrappers-recipe


Чи достатньо довговічний, щоб витримати процес прокатки суші?
Maelish

1
Залежить, я думаю. Я загорнув ці карамелі ним і закрутив кінці, щоб запечатати, і вони не розірвалися.
користувач2052413
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.