Як зробити сушену чорницю?


8

Як ви робите сушену чорницю? Чи можу я використовувати духовку? Чи є правильна техніка чи я просто печу їх на низькому рівні протягом декількох годин?

Відповіді:


10

Хоча ви, напевно, могли робити сушену чорницю в ДУЖЕ низькій духовці (150 F), вам, швидше за все, потрібно буде трохи підперти двері, щоб волога вийшла. Найкраще робити їх у справжньому зневоднювачі їжі, який матиме вентилятор для викидання вологи, що виділяється з їжі.

Але майте на увазі, що якщо вони будуть висушені, вони обсипаються досить дрібними шматочками. Якщо ваша мета - щось подібне до сушеної чорниці, яку ви можете придбати в роздрібних магазинах, їх доведеться обробити цукровим сиропом, щоб зберегти жувальну текстуру і не допустити повного висихання. Я не впевнений, чи спочатку комерційні виробники сушать, а потім замочують у цукровому розчині і, можливо, знову сушать, щоб цукор потрапив у клітини ягоди. Як би там не було ... комерційна сушена брусниця та чорниця підтримують жувальну текстуру завдяки обробці цукровим розчином у якийсь момент.

Якщо ви шукаєте способи поводження з урожаєм бамперів або масовою покупкою чорниці, я рекомендую заморожувати їх і дотримуватися купівлі комерційно оброблених сушених ягід для найкращих результатів, найменших зусиль та найбільшого удару за ваш долар.


1
На мій досвід, чорницю також обробляють якоюсь нейтральною олією, щоб зберегти їх податливими та запобігти їх злипанню. Цукор не потрібен, але він їх зберігає. Без цукру можна частково висушити, щоб зберегти м'якість, але вам потрібно буде охолодити.
Адам Шимке

3

Я зробив сушену чорницю в духовці, просто помістивши їх на форму для запікання і просушив близько 12 годин при найнижчій температурі, в яку пішла моя піч (250). 12 годин на 250 були занадто довгими. Хоча ягоди їстівні і схожі на текстуру, яку ви отримали, якщо покласти їх в дегідратор, вони трохи смажать. Якщо ви можете знайти чарівну температуру та час комбо, мені подобається смак чорниці, висушеної в дегідраторі або зробленої правильно в духовці.

Після цього експерименту я вирішив дотримуватися виготовлення фруктової шкіри. Я використовую основні рекомендації від Simply Recipes і фактично сушать шкіру в задній частині мого автомобіля у спекотний день. Це смачно!


3

Я виявив, що під час сушіння фруктів іноді може допомогти зберегти текстуру, не висушуючи їх на сонці, однак, клопи можуть потрапити в них, якщо ви не помістите їх у ємність, де може потрапляти волога, сонячне світло та клопи не можуть потрапити.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.