Чи дійсно варіння нопалів з мідною монетою насправді нейтралізує слизову, і якщо так, то чому?


5

Оглядаючи різні способи приготування нопалів та баміш, які мали справу зі слизом, я знайшов кілька посилань на приготування нопалів з мідною монетою. Деякі люди здаються невпевненими в тому, чи це казка про старих дружин чи ні, і я не знайшов пояснення, чому це ще працюватиме, але це здається досить поширеним. Це насправді працює? А якщо так, то чому?


Ти намагався?
Віллем ван Румпт

Слиз у нопалів, або кладодів з кактусів Optunia, викликається насамперед наявністю полімеризованої галактуронової кислоти. Це зробить водний гель досить швидко, і я шукаю способи його використання для згущення супів та способів його нейтралізації за іншими рецептами, як ти. Я знайшов метод низької вологості з низьким вмістом вологи досі ефективним для отримання смачних результатів з nopales. Я опублікую тут, коли отримаю результати! Просто даючи вам механізм гелеутворення як предмет, який слід шукати для можливих рішень, не пов'язаних безпосередньо з нопалом чи бамією. Я також погляну на окра.
австрійський

Ще одне, що слід зазначити: нопальне слизове було виявлено, що хелатує деякі токсичні метали, такі як свинець та кадмій , тому, можливо, навіть так випадок, що приготування нопалу з міддю зменшить біодоступність іонів міді, розчинених у розчині при готуванні (потенційно токсична ситуація!)
австрійський

@WillemvanRumpt, ще не - я шукаю продуктовий магазин, який зараз продає nopales.
RSid

3
Ось хороша стаття на цю тему: Складне утворення міді (II) та кадмію (II) з пектином та полігалактуроновою кислотою у водному розчині. У ньому є дані про те, скільки міді "секвеструється" пектатом (полігалактуроновою кислотою). Я підозрюю, що причина того, що мідь може "нейтралізувати" слизову текстуру вареного нопалу, полягає в тому, що хелатування іонів міді з розчину полігалактуронова кислота втрачає здатність збільшувати в'язкість води через втрату здатності до утримання води та стаючи більш жорсткими.
австрійський

Відповіді:


1

Я щойно натрапив на цей веб-сайт, шукаючи відповіді, пов’язані з рисом суші. Тоді я почав оглядатись навколо, щоб дізнатися, що це все, тому я знайшов це питання про нопальську кулінарію. Буває, що я мексиканець, тому мені хотілося дати поради щодо цього. Я ніколи не бачив, щоб людина в Мексиці готувала нопал з мідною монетою. Мені це здається способом робити речі в ті дні, коли люди мали лише мідні та «барові» каструлі і так готувати. Я не кажу, що немає людей, які сьогодні не користуються ними, звичайно, але вони можуть бути найменшими. Оскільки я цього не робив і не бачив, я не можу сказати, чи працює він. Можливо, я можу допомогти, розповівши про те, як я їх готую, що насправді дуже просто. Після того, як нопал очищений і вимитий, я кладу його безпосередньо в гарячу сковороду просто так, нехай він вариться на хвилину при середній температурі, а потім переверніть, щоб і інша сторона готувалась. Це все. Ніяка олія, сіль, вода та нопал не перетворюються на слизи. Я сподіваюся, що це допомагає.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.