Знай, чи готується індичка


9

Я роблю індичку в мішку в ці вихідні, і мені було цікаво, чи є вірний спосіб пожежі дізнатися, коли ваша індичка готується. У мене немає м'ясного (або будь-якого іншого) термометра.

Відповіді:


10

Ідіть за термометром 15 доларів. Немає сенсу готувати індичку або будь-яку іншу смажену без неї.

Справжня відповідь - немає хорошого способу без вимірювання внутрішньої температури. Будь-який підхід, орієнтований на час, у кращому випадку стане здогадкою.

Вбудований термометр у деяких індиків - це пружина з деяким епоксидом, який плавить конкретну температуру. Вони дещо ненадійні, і так чи інакше, вони спливають зі швидкістю 180 °. Це добре переборщило з білим м'ясом, але покриває відповідальність продавця індички.

Дійсно - варто лише дістати термометр і взятися за здогадку.


3
+1 для вбудованих - страшні / ненадійні. Останній, який у мене був (у курячій смаженій курці Perdue), взагалі не з'явився, хоча я і відпустив курку минулого 180. Я настійно рекомендую отримати дешевий зондний термометр, як було запропоновано. Після того, як у вас з’явиться, ви зможете використовувати його набагато більше, ніж ви очікували. Краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати!
stephennmcdonald

2
"Після того, як ви отримаєте його, ви виявите, що використовуєте його набагато більше, ніж ви очікували." - Це відмінний момент. Я також використовую свій зондовий термометр із скріпкою для паперу як термометр цукерки.
Собачатіна,

Ще +1 для отримання термометра. Вони дешеві, легко доступні, а вихідні - 2 дні. ; ~)
wdypdx22

3

Використовуйте зондовий термометр. Індичка готується при 165F (за даними USDA), тому слід вийняти її з духовки близько 161F. Внутрішня температура індички буде постійно зростати після того, як ви виймете її з духовки, тому накрийте її фольгою, дайте їй посидіти протягом 15 хвилин після того, як ви виймете її з духовки, і ви будете добре їхати.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.