На задньому дворі м'ята занадто трав’яниста


8

Я щойно переїхав у будинок з великою кількістю м'яти, що росте у дворі.

Пізно в сезон і багато м'яти збирається насіння.

Я зібрав дві упаковані склянки листя і обрізав усі стебла. Я пульсував листя в кухонному комбайні з гранульованим цукром, поки не став пастою. Потім я використовував пасту як ароматизатор для домашнього морозива.

Текстура морозива була фантастичною, але аромат не був. Це було дивно трав'янисто і зовсім не м'ятно. Діти навіть не їли б її, поки я не додав хорошої кількості екстракту м'яти, щоб виправити це.

Я думав, самі листя м’яти були досить м'ятими.

Це я вперше вживаю свіжу м’яту таким чином. Я використовував м'яту неправильно або м'яту вживають лише дуже молодо?


Я не знаю, яка відповідь на ваше запитання, але я помітив, що в листках м’яти я відчуваю багато гіркоти ... можливо, було б краще зробити м'ятний сироп і видалити листя?
Catija

8
Існує ряд різних різновидів "дикої м'яти", і деякі, чесно кажучи, не такі м'ятні: M. arvensis , canadensis і дика м'ята ( spicata ), щоб назвати їх декілька. Мій друг прозвав один тип, який росте біля нього як «орегамінт», оскільки він має виразний запах орегано. Деякі види досить інвазивні, дуже жорсткі і не дуже смачні. Чи знаєте ви, що це за м'ята? Як пахне чи смакує свіжозібраний, подрібнений або з'їдений?
hoc_age

3
Важко відповісти на це питання, тому що існує багато сортів м’яти і не всі мають однаковий смак. Якщо ви пережовуєте одне з листя м’яти, ви отримуєте сильний м'ятний аромат?
GdD

1
Як говорить @hoc_age вік, ви можете мати справу з сортом, непридатним для приготування їжі. Я б закликав вас сфотографувати м'яту і опублікувати її на веб-сайті « Садівництво та озеленення» для ідентифікації (ідентифікаційні запитання є на тему там).

1
Сумніваюся, м'ята дика. Це було явно навмисно посаджено. Листя мали досить сильний м'ятний аромат, але не такий сильний, як я очікував. Я збираюся спробувати ще навесні.
Собачатіна

Відповіді:


12

Хоча це правда, що існують різноманітні монетні дворі, я вважаю, що найбільшим вашим завданням є те, що це "пізній сезон". Я знаходжу, що тут (Філлі, США) у серпні всі мої трави мають тенденцію до появи гіркоти, якої немає навесні та на початку літа. Хоча це може бути сорт, я не думаю, що це вік рослини, оскільки моя м'ята повертається також щороку. Здається, що "м'які" трави зараз просто минулі. Мій розмарин і шавлія прекрасні, чебрець - це нормально, але більш м'які трави, такі як базилік і любитель, мають більш високий гіркий компонент. Спробуйте свою м’яту ще навесні.

Інша думка: пульсуючи в пасту, я також виявляв смакові компоненти, які не бажані. А як намочити листя в молоці та вершках (це спрацює, якщо ви робите заварний крем на основі морозива і нагріваєте вершки), а потім напружуєте їх?


2
Звичайно, такі трави будуть менш «трав’янистими» (наприклад, гіркішими, менш ароматними) після цвітіння / сівби загалом. +1 проникливий лише для цієї точки!
hoc_age

9

Я думаю, що ви можете отримати кращі, менш трав’янисті результати, натрівши м'яту в вершках (спочатку нагрійте вершки), але насправді не включайте листя в морозиво. Ви хочете отримати ароматну олію, щоб забезпечити м'ясність, але не залишайте справжню зелень, яка робить її трав’янистою і трав'яною.

Іншим варіантом, як пропонується в коментарях, було б зробити сироп з м'ятою і цукром. Це, ймовірно, збільшить рідину в рецепті, тому вимагатиме коригування.

Цікаво, чи можна зробити м'ятний цукор, як ванільний цукор, або якщо листя м’яти піде пліснявою замість висихання цукру? Я думаю, варто було б спробувати ... Почніть із шару цукру, що покриває дно ємності, додайте шар листя, повністю покрийте цукром, додайте більше листя, накрийте і т. Д. Запечатуйте і зберігайте в прохолодному, сухому місце. Коли листя висохли, вийміть їх і, сподіваємось, цукор буде м’ятим.


Що того варте, рецепт в «Ідеальний совок» дозволяє вам крутити м'яту, і вона, безумовно, добре справляється. Я ніколи не намагався його змішати, але, напевно, було б гірким, не зовсім впевненим у трав’янистій формі.
Каскабель

Я йшов від рецепту, який рекомендував підходити до змішування з цукром. Я спробую вступити наступного разу.
Собачатіна

-1

ха-ха, ви це давно розмістили, але є різні види монетних дворів. м'ята на задньому дворі - це не м'ята (вид м'яти, що має ментол, прохолодний смак), і замість цього у вас, напевно, є м'ята (яка завжди трав'яниста дегустація).


1
Вміст ментолу в м’яті більший, ніж у м’яти, і, на мій досвід, поширений тип м'яти, який використовується для морозива.
Sneftel
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.