упаковка сирого / сирого гарячого соусу


2

Я роблю гарячий соус з перцем, петрушкою, часником, сіллю і оливковою олією. Я повинен заморозити його в банках інакше він ферменти. Чи є спосіб упакувати сировину / сировину без бродіння?


1
Ви не хочете якщо часник і оливкова олія задіяні, див цей пост наприклад. Ласкаво просимо на сайт!
Stephie

залежить від того, що ви вважаєте сирі? Кип'ятіння протягом 10-15 хвилин в банку може працювати і зберігати вашу їжу безпечно. Інакше потрібно використовувати хімічні речовини або РН, щоб убити дріжджі та інших голодних хлопців, які хочуть їсти цукор.
zerobane

Відповіді:


1

Без оливкової олії, напевно, можна було б тиснути (хоча, не знаючи повного рецепту, я не можу дати ніяких деталей обробки). У консервування хоча деякі спеції йдуть трохи смішно і може змінитися на смак, так що було б щось пильнувати.

Найбільш важливим є те, що консервування НЕ підходить для цього соусу через оливкову олію. Висока жирність і жирність продуктів не можуть бути безпечними, незважаючи на те, що можна побачити на youtube / pintrest. Масло впливає на проникнення тепла і немає гарантованого способу дізнатися, коли тепло повністю проникне. Крім того, мастило покриває спори ботулізму і захищає їх від тепла. Токсин ботулізму (вироблений спорами, які не були "вбиті") є головним (смертельним) занепокоєнням здоров'я з неправильно обробленими консервами.

Я б порадив заморожування. Можливо, він може додати до нього кількість консервантів, але ... це, ймовірно, багато чого змінило б смак.


Іншими словами, (1) ви не можете зробити це безпечно, і (2) навіть якщо б ви могли, ви повинні належним чином тиск це може, так що насправді не буде сирим більше.
Cascabel
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.