У кімчі завжди є живі культури?


3

Багато кімчі, яке я бачу в магазинах, не говорить про "живі та активні культури", як йогурти та кефір. Я намагаюся збільшити споживання пробіотиків, але не впевнений, чи всі кимчі, які я отримую, допомагають мені досягти цієї мети. Якщо кімчі не перераховує "живу культуру", чи означає це, що культура була вбита теплом чи іншими способами?


3
@rumtscho Я не погоджуюся з дотриманням тут, оскільки питання здебільшого полягає в тому, чи продаються кімчі, комерційно містять живі культури. Це, мабуть, є актуальним питанням щодо їжі і не торкається наслідків споживання бактерій на здоров'я чи харчування.
логофоб

@logophobe так, як я його читаю, йому потрібна відповідь, щоб визначити, коли якась поживна речовина (в даному випадку бактерії) перебуває у "активному" стані, яке переходить на територію біодоступності.
румчо

Читаючи його ще раз, я погоджуюся, що ми можемо дати відповідь на питання "живий" проти "вбитий пастеризацією". Що ми не можемо зробити - це обговорити, коли жива культура має пробіотичні переваги, а коли - ні. Я відредагував питання, щоб бути більш зосередженим на частині "живої культури", і знову відкрив.
румчо

@rumtscho мені добре виглядає!
логоф

Відповіді:


3

Принаймні, у США не існує юридичної вимоги перелічувати "живі культури" чи будь-що інше на етикетках продуктів харчування. Якщо не звертатися до виробника, то немає можливості точно знати, чи може він містити живі культури.

Кімчі, як квашена капуста та подібні культивовані продукти, продовжуватимуть бродити та змінювати смак та текстуру, якщо у неї є живі культури. Таким чином, якщо виробник хоче забезпечити більш стабільний продукт і більш тривалий термін зберігання, він може піддавати термічній обробці (або іншим чином обробляти) їжу, щоб знищити активні бактерії, перш ніж доставити продукт споживачам.

З іншого боку, оскільки багато людей в останні роки зацікавились "живою культурою" ферментованими продуктами, виробники зазвичай відмовляються від того, щоб вказати, коли вони підтримують живі культури. Тому я б сказав, що, швидше за все, великі виробники рекламують свої "живі культури", якщо вони є. Якщо на продукті чи на веб-сайті виробника такого опису немає, скоріше (хоча і не певно), що цей продукт був оброблений певним чином, щоб продовжити термін зберігання і не містить живих бактерій. Для менших та / або місцевих виробників вам, ймовірно, потрібно буде безпосередньо запитати про їх обробку.


1
Тут розташовані речі, що доставляються з Техасу з написом Кімчі, зі словом faux - крихітними літерами. Можливо, він був упакований і стерилізований, але, потрапивши додому в холодильник, він, безумовно, знову починає бурбати і бродити. Дайте йому тиждень-два, і це буде на смак, як домашні речі, але без bok choy.
Шлях до незнайомця
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.