Скільки разів можна використовувати кістки для приготування відвару?


4

Нещодавно я приготував курку і зробив з кісток курячий бульйон. Я також зберігав кілька шматочків м’яса, які потрібно додати до бульйону, щоб надати йому більше аромату.

Я знаю, що ви можете заморозити бульйон і використовувати його на потім, але конкретно, скільки разів я можу повторно використовувати кістки для приготування відвару? Чи є час, коли він втрачає аромат або це не добре для вас? Чи відрізняється це залежно від тварини / м’яса?

Відповіді:


4

Яловичі кістки можна використовувати кілька разів, але менше аромату та желатину буде витягнуто з кожного додаткового використання. Гарольд Макгі «Про їжу та приготування їжі» описує це.

Оскільки стандартна кухонна витяжка за вісім годин звільняє лише близько 20% желатину в яловичих кістках, кістки можуть бути вилучені вдруге, загалом до 24 годин. Потім отриману рідину можна використовувати для початку наступного свіжого видобутку м'яса та кісток.

Я думаю, що курячі кістки будуть подібними, хоча, оскільки вони менші, перша партія може бути ефективнішою, ніж 20%.


@KevinNowacsyk Ви можете вказати сторінку або цитату, де він це згадує? Я знайшов PDF-файл, і, здається, не знаходжу цього. Тому що ви на самому справі є джерело я більш схильний прийняти ваш відповідь , але я просто хочу , щоб переконатися , що існує реальна цитата про те , that.He дійсно згадується , що в довго приготовлені «запаси, супів і рагу» желатин «розчиняється з кісток або шкіри, щоб забезпечити велику кількість желатину та значне тіло ". (с.168 «Шкіра, хрящі та кістки»), тому я змушує задуматися залежно від того, як довго ви готуєте її, ви можете в кінцевому підсумку розчинити весь желатин.
Августу

Сторінка 600, "Оскільки звичайна кухонна витяжка за вісім годин звільняє лише близько 20% желатину в яловичих кістках, кістки можуть бути вилучені вдруге, загалом до 24 годин. Отриману рідину потім можна використовувати розпочати наступне свіже видобуток м’яса та кісток ».
Кевін Новаччик

Дякую! оновив цитату і у відповідь. Приємна знахідка :)
серпень

5

Ви можете використовувати кістки для приготування відвару лише один раз, все добро готується з них при першому вживанні. Ви могли повторно готувати їх годинами і нічого від них не отримувати.


Крім того, чим більше варять кісток, тим більше вони руйнуються і відварюють відвар. Переварені кістки, безумовно, не смачні .
MikeTheLiar

0

Аромат хорошого бульйону набувається рідиною, яка витягує ароматизатори та речовини з кісток протягом певного періоду часу. Якщо ваш запас / бульйон має пристойний аромат, то, природно, кісток не повинно залишатись ні для чого, щоб зробити подальші спроби видобутку.

В ідеалі відповідь повинна бути "ні", якщо ви зробили чудовий бульйон або запас з першої спроби.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.