Пахне чимось палаючим. Звичайно дії?


8

Що я роблю, коли відчуваю щось запалене в моєму горщику з баранини в підливці? Перемішування - це найкращий спосіб запобігти цьому, але що робити, якщо обстеження вже відбулося? Хіба не було б краще не помішувати, щоб не змішувати в обвугленій частині? Який найкращий спосіб впоратися з цією надзвичайною ситуацією?

PS: Те, що я тут прошу, сильно відрізняється від: Як отримати палений аромат від спаленої їжі?


Ви впевнені, що горіння йде від підливи? Я іноді дістаю щось під одним із пальників (стара електрична плита, з відкритими елементами), і це горить, а не їжа.
Джо

Це було підливкою. Я міг відчути, як обвуглені шматочки прилипають до дна при перемішуванні.
Вулкан Егер

Відповіді:


7

Тож із соусом ви говорите про випалений смак. Після того, як ви його понюхаєте, можливо, пізно врятувати його. Якщо ви хочете спробувати, найкращий спосіб дії - зняти його з вогню (очевидно) і обережно відкласти стільки, скільки зможете, залишивши випалену частину на дні. Потім скуштуйте те, що ви відмовились, і подивіться, чи воно справді їстівне. З мого досвіду, люди намагаються переконати себе, що випалений аромат насправді не існує, але він є, і як тільки він є, все втрачається.


3
Якщо хтось інший знаходиться в будинку, але не на кухні, нехай вони є вашим тестувальником смаку. Після того, як ви деякий час запахли пекучим запахом, ви можете бути не настільки чутливими до смаку.
JustRightMenus

2
@Just: Це сталося сьогодні у знайомого, дружина мого друга залишила сковороду надто високо, і її карамелька трохи надто коричнева - ми двоє на кухні насправді не могли помітити, як це погано, і думали, що це врятується але перша людина, яка прийшла через кілька хвилин, прокоментувала це відразу. Треба було починати спочатку.
stephennmcdonald

1

Після того, як вона згоріла, ви нічого не можете зробити, щоб врятувати страву. Моліться і сподівайтеся, що це не дуже вплине на смак. Наступного разу, переконайтесь, що полум’я слабке - середнє. А оскільки я знаю, що це баранина, яку ви приготували, коли ти напою вариш її, обов’язково додай у неї трохи води.


Тиск, приготований достатньою кількістю води, щоб покрити все м'ясо. Обгортання відбувалося під час загущення підливи.
Вулкан Егер
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.