Ємність для продуктів "не підходить для продуктів з високим вмістом жиру чи цукру"


8

Я розглядаю можливість придбати кілька харчових контейнерів , але помітив, що більшість із них мають це в описі:

Не підходить для продуктів з високим вмістом жиру або цукру

Чому так ? Що може статися, якщо я зберігаю трохи, скажімо, курячого жиру - або звичайного цукру - в одному з таких? Вони мікрохвильова піч і морозильна камера, тож як вони не можуть впоратися з жиром або цукром?

Крім того, чи існують якісь правила для визначення того, які продукти мають високий вміст жиру чи цукру? Це не завжди очевидно. Наприклад, блюдо з 1/3 м'ясного фаршу - було б воно з великим вмістом жиру - і тому непридатне для тари?

Відповіді:


5

Найкраща причина, з якою я можу придумати, - це те, що мікрохвильові вироби з олією та / або жиром можуть призвести до температури, набагато вищої від рекомендованої максимальної температури 90С.

За посиланням:

  • Мікрохвильова піч, посудомийна машина та морозильна камера
  • Підходить для температури до 90С
  • Не підходить для продуктів з високим вмістом жиру або цукру

Це теж моє припущення ... жири, цукор та вода поглинають мікрохвильові печі набагато швидше, ніж інші інгредієнти ... Хоча вода не може досягти такої високої температури.
Джо

@Joe: Справа не в тому, що вони поглинають мікрохвилі швидше - навпаки: вода поглинає мікрохвильову піч швидше, щоб їжа з низьким вмістом жиру повинна нагріватися швидше. Це те, що вони можуть нагріватися до більш високої температури. Вода, наприклад, ніколи не може перевищувати 100 градусів С при нагріванні у відкритому контейнері (на рівні моря), не перетворюючись на пару. Таким чином, ви можете робити хитрощі, як закип’ятити воду в паперових контейнерах, не спалюючи папір, тому що вода не дозволяє папері нагрітися досить горяче. Але жири можуть потрапляти до дуже високих температур.
slebetman

1
лише щоб додати інформацію про продукт, я дізнався, що багато харчових контейнерів із "тієї шведської меблевої крамниці" ® здатні вмістити будь-які жири / цукру для нагрівання. 365+ (і багато подібних від інших брендів і магазинів) пропонують клапан, який можна "відкрити" при нагріванні цих видів їжі, щоб він не перегрівався.
CptEric

1
Мій контейнер з їжею пошкодився в мікрохвильовій печі через жир, він потрапив всередину пластику (його з соусу для спагетті, тому це цілком видно). Я можу сьогодні зняти фотографію, якщо хочете.
PTwr

0

Хоча я не є працівником відділу розробки продуктів компаній, які виробляють такі продукти з маркуванням, я маю емпіричний досвід із продуктом, позначеним як ви описуєте.

Коли жир присутній у мікрохвильовій печі та при контакті з ємністю, поверхня продукту може деформуватися таким чином, що затримує їжу і, таким чином, створює небезпеку для здоров’я. Це може статися з соусом, у якому зверху плаває трохи жиру. Керівник продукту повинен переконатися, що ви не купуєте цей продукт, якщо у вашому раціоні є жир і шукаєте щось, що можна використовувати для повторного розігрівання їжі як частини вашого способу життя, і таким чином вони позначили це, щоб захистити вас від неправильної покупки. Я виправдовую це як вірогідну причину анекдотом:

Я колись розігрівав їжу в такій ємності з соусом, в якому плавало трохи жиру (можливо, столова ложка коштує). Пластик деформувався там, де плавав жир, і робив це таким чином, що його вже не було безпечно використовувати через ризик росту бактерій.

Я думаю, що саме тому вони додають таку мітку, і саме це може статися.


"вони позначили це, щоб захистити вас від неправильної покупки" - звичайно, такі етикетки рідко працюють у цій ситуації. Керівник продукту хоче, щоб ви його придбали, відкинули та мовчали, щоб інші люди робили те саме, і я впевнений, що це справжня причина, але я підозрюю, що я не дозволяю вводити теорію змови у відповідь, тому я ' я відмовився від цього коментаря.
codehot
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.