Забув додати спеції до каррі


8

Я сьогодні зробив ялфрезі на завтра, і забув додати спеції, (кмин, тумер, паприка). Чи є спосіб, коли я можу додати їх, отримуючи максимум від них?

Відповіді:


9

Перед тим, як додати їх, вам потрібно буде приготувати спеції, але ви можете додати їх зараз, і це буде добре. Можна або висушити спечені спеції на сковороді, або зварити їх у невеликій кількості олії, як зробити тадку.

Можливо, якщо кмин цілий, сухий обсмажте його до тих пір, поки він не почне золотистим, тоді додайте куркуму та паприку і варіть її ще кілька секунд. Якщо все порошкоподібне, я нагрію трохи олії і додаю відразу всі спеції і готую кілька секунд.

Якщо є також коріандр, я вважаю, що потрібно трохи більше готувати.

Ароматизатори будуть змішуватися протягом ночі в холодильнику, і далі, коли ви нагрієте його перед подачею, так що поки спеції варяться, добре їх просто перемішати.


Чому вам потрібно готувати спеції? Для посилення аромату? Зробити їх приємними? Зробити їх безпечними для споживання? Зробити поглинання аромату в фінальній страві легше?

1
Ви готуєте спеції, тому що вони були б приготовані в звичайному процесі готування, а їх смак змінюється при приготуванні. Якщо додати, то без варіння вони будуть смаком сирими.
NadjaCS

3
@Lilienthal, одна з причин полягає в тому, що приготування спецій в олії може допомогти вивільнити їх ароматизатори та розподілити їх через страву. Наприклад, 3-5 бризок кайєнського перцю, коротко звареного на олії, достатньо, щоб приправити три гарні порції масажу з бінді. Ці ж три бризки, ймовірно, були б корисні лише для однієї порції сирого, і надавали б їй більш суворий смак.
dfeuer

2
Я погоджуюсь із використанням тадки; постарайтеся якомога більше повторити умови приготування рецепту спецій - наприклад, якщо спеції додаються в декілька різних партій, з першою партією, звареною на олії, робіть це скільки завгодно. Спеції змінюють смак залежно від того, готуються вони в олії чи воді (витягуються різні ароматичні сполуки) та на тривалий час. Істотною частиною більшості індійських рецептів є «бхуна»; сухе смаження спецій на олії, і це вирішальне значення. Залишити його протягом ночі після суміші також допоможе. Це ніколи не буде таким самим, але може бути близьким.
Кріс Максей

4

Скористайтеся однією з цих маленьких каструль, щоб згодом додати спеції. Ви можете використовувати його безпосередньо над полум'ям. Налийте в неї трохи олії і доведіть до нагрівання, додайте кумини та інші спеції і варіть деякий час. Потім додайте варені спеції у свій ялфрезі .. :)


2

Мені цікаво , що ти зробив готувати. Спеції - це така невід'ємна (і зазвичай основна) частина індійської кулінарії, що, опускаючи їх, залишить вас зовсім іншим блюдом.

Тож дістаньте ці спеції і вам залишилося:

  • М'ясо
  • Цибуля
  • Помідори
  • Чилі
  • Часник

Так що так, ви можете посмажити трохи спецій у ще одній олії і змішати її через існуючу партію. Тут є проблеми із безпекою харчових продуктів, тому якщо ваше страва з м'ясом та помідорами вже охолола, я, певно, врятую цей крок, коли я розігрівала його для подачі.

Не додайте гарячої жирної суміші спецій в охолоджене м'ясне блюдо, а потім знову охолодіть всю партію.

Але чи буде це добре? Знову ж таки, з Jalfrezi, ви почнете, обсмажуючи спеції на м'ясі. Я припускаю, що ваше м'ясо не було заздалегідь підготовленим (наприклад, tikka'd), тому додавання спецій тепер побачить дуже обмежене проникнення смаку.

У вас є досить міцна основа для безлічі італійських страв. Помішуйте купу свіжої трави (орегано, базилік, петрушку, чебрець тощо) під час розігріву, і, швидше за все, це набере достатній аромат для страви в італійському стилі.


Дякую за інформацію. М'яса немає, і солодкий картопля та нут беруть з нього частину італійності
Shane
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.