Pimenton ahumado vs. Pimenton de la vera


9

Крім того , різниця в помітному витрат між цими двома, в чому різниця між pimenton ahumado і pimenton де - ла - Віра ? Обидва вважаються іспанською копченою паприкою.


Чому верхній регістр у "Піментоні"? Це повинно бути в «Ла-Вірі», яка назва місця.
CesarGon

Відповіді:


6

З найкращого, що я можу сказати, "de la vera" - це регіональна форма іспанського копченого паприки, де ahumado - більш загальна форма. На кшталт того, як справжній сир чеддар приходить тільки з Чеддару, Англія, або справжнє бургундське вино може приїхати лише з Бургундії, Франція - "де-ла-вера" походить навколо річки Тієтар у Ла-Вері, Іспанія.

Pimenton de la Vera захищений сертифікованим позначенням походження з 1998 року, щоб надати вам, кінцевому споживачеві, гарантію, що ви дійсно отримуєте найкраще. Рада, що керує урядом, керувала Pimenton de la Vera, ретельно стежить за всіма етапами вирощування, врожаю та виробництва, щоб забезпечити дотримання найсуворіших стандартів якості. Жоден простий перець не може відповідати цим стандартам, лише ті, хто точно слідує традиціям, що шануються. Хоча у світі є багато інших паприк, включаючи інші продукти з сертифікованим походженням, такі як наш Піментон з Мурсії, лише ті, хто вирощений та копчений у долині Ла Вера, можуть мати сертифікацію.

джерело


6

Коротко:

  • "pimentón" - іспанська для "паприка".
  • "ahumado" - іспанська для "копчений". Існує також некондиційний піментон, тому "pimentón ahumado" - лише одна з різновидів pimentón. Інші - "dulce" ("солодкий", що означає не гаряче) та "picante" ("гарячий").
  • "de La Vera" означає "з La Vera", що, як каже Райан, є регіоном в Іспанії, де роблять одну з найвідоміших копчених паприк в Іспанії.

Отже, "pimentón ahumado" - це загальний характер, дуже схожий на "червоне вино", тоді як "pimentón de La Vera" - специфічний продукт походження, як "Rioja" або "Barossa Valley".

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.