Як правильно м'ясо панірувати?


9

У мене завжди певне м'ясо печиво (кордон блюз, шніцелі). Але крихти на їжі ніде не є стандартом, який я зробив би для гостей.

Крихти завжди відриваються, чи то в каструлі (під час повороту), чи коли ми її їмо, і вся скоринка просто відходить як один великий шматок.

Спосіб: я використовую 4 миски.

  1. Молоко
  2. Тортове борошно
  3. жовток
  4. Сухарі

Я занурюю м’ясо в тому ж порядку, як вище, і якомога правильно. Потім це перестає на сковороду на середньому вогні і невеликий шар масла.

Де я помиляюся?


@ user23614, будь ласка, не відповідайте в коментарях. Навіть якщо ви ще не пробували те, що пропонуєте, опублікуйте це як відповідь і вкажіть це.
румчо

Відповіді:


13

Проблема, яка виникає у більшості людей під час панірування, полягає в тому, що вони намагаються нанести занадто товсте покриття будь-якого шару.

Палички для випікання, оскільки мокрі палички сушать, і навпаки. Як такий, вам потрібно гарненько струсити предмет після того, як він покине кожну суху станцію, і через хвилину капне (і трохи струшування тут теж допомагає) після того, як він покине мокру станцію.

Я також бачив рекомендації, щоб дати панірованому виробу деякий час сидіти перед приготуванням - можу лише припустити, що це дозволить волозі мігрувати в суху паніровку, або щоб яйце налагодилося ще до того, як воно перетвориться на пару ( що може призвести до відокремлення цього шару).

Отже, кілька пропозицій, щоб виправити ваш рецепт:

  1. Не вживайте молока, а також не сушіть м'ясо.
  2. Вживайте цілі яйця, але переконайтесь, що вони добре побиті (колір піде на блідо-жовтий). Білки діють як більше 'клею', тоді як жовтки служать лише для змочування речей.
  3. Обов’язково струсіть предмет після того, як він пропаде в борошні.
  4. Якщо шар яєць відбувається занадто густо, тонько промажте його трохи води, перш ніж робити наступний предмет.
  5. Дійсно натисніть крихту на кінцевій станції. Струсіть контейнер, щоб отримати хороший розподіл, а потім встановіть предмет. Намочіть крихту збоку вгорі предмета, поки ви його не побачите, а потім натисніть на крихту.
  6. Витрусіть предмет, коли він виходить з панірувальної станції, або залиште його на кілька хвилин встановити на лотку для аркушів або дротяній стійці або на обох.

1
Справа в тому, щоб відпочивати чи ні - здається, є абсолютно необхідною порівняно ні в якому разі. Джерела сильно різняться. Я, як правило, крила, і зазвичай все в порядку. Хороша відповідь, все-таки!
Stephie

1
Дотримуйтесь ваших порад. І вала, її ідеальна зараз. Спасибі
Свинина Чоп

5

Я б запропонував спочатку не вмочувати молоко, просто борошно м'ясо. Занурте в яйце, потім сильно натисніть на панірувальні сухарі.

Використовуйте більше тонкого шару олії - приблизно 1 см шар масла буде приблизно правильним.


3

Тепло каструлі теж може змінити свою роль. Спробуйте середній високий. Я вважаю, що паніровані / збиті матеріали залишаються хрусткішими, коли готуються на більшій температурі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.