Який найкращий спосіб зберегти рагу з устриць?


3

Тепер, коли свята закінчуються, мій місцевий продуктовий магазин має перенасичення пінт попередньо shucked устриці вони повинні вивантажити. Я не можу пропустити це, так що я думав, що я зроблю цілий безлад рагу або устриці і заморожу його на пізніше. Але що мені було цікаво, що це правильний спосіб підійти до цього з мінімальним збитком на якість / смак / текстуру результату?

Я міг зробити це все вперед і заморозити його в попередньо порційному кількості. Але чи буде вона добре заморожена? Практично кожен рецепт - це ціла купа жирних молочних продуктів (вершкове масло, вершки), можливо, деякі ароматичні речовини і устриці. З усіма, що жир, він буде заморозити добре (не окремо) і легко зберігати, не збираючи морозильник Funk?

Альтернатива, яку я придумала, оскільки рецепт дійсно настільки простий - потом ароматизуйте, якщо використовуєте їх, розігрійте молочні продукти і опустіть устриці до готовності - можливо, краще було б попередньо додати сирі устриці і заморозити. ті, ймовірно, у плоскій формі шайби. Потім, коли прийшов час з'їсти тушковане м'ясо, я просто готую рецепт, як звичайно, і закидаю мою заморожену шайбу устриці, і, мабуть, потрібно кілька хвилин, щоб приготувати, але це не набагато гірше, ніж розморожування і повторне нагрівання версії, зробленої попереднім .

Я відчуваю люблю другий підхід дасть кращий результат для доданої вартості нечисленних додаткових хвилин коли я захочу з'їсти це, але я ніколи не заморожував oysters у їхньому алкоголі так можливо можливо я відсутній щось. Я також ніколи не заморожував важкі молочні продукти.

Відповіді:


3

Якщо тушковане м'ясо вже готується, ви повинні бути в змозі заморозити його з дуже невеликою проблемою. Я заморожую вершки соусів весь час. Окремі порції ідеальні, тому що вони швидше заморожуються з меншими / меншими кристалами води.

Якщо тушковане м'ясо вже не холодне, перед тим, як перемістити його до морозильної камери, охолодити його в холодильнику. Розрив або поділ жирів, як правило, відбувається при нагріванні. Розморозити заморожене тушковане м'яко, сказати на ніч у холодильнику або на прохолодній водяній бані, а потім обережно підігріти на сковороді - не в мікрохвильовій печі. Додайте трохи свіжого крему, щоб згладити його, якщо вам потрібно.

Як ви згадуєте, будь-які устриці в рагу будуть заморожені і повторно нагріті, тому вони будуть в кінцевому підсумку більш "добре зроблено", ніж ті, у свіжому пакеті.

Що стосується заморожування устриць у своєму лікері, ви можете це зробити. Якщо у вас є вакуумний ущільнювач, який дозволяє рідинам, це ваш найкращий маршрут. Зверніть увагу, що заморожування трохи змінить текстуру, і вони будуть вивільняти більше вологи при розморожуванні.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.